farklı motor uygulaması

Bu bölümde vosunuzun motoruyla ilgili yapılabilecek tamir, sorun giderme gibi konuların yanında,öneri ve tecrübelerinizi de paylaşabilirsiniz ..
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
Kullanıcı avatarı
BeetLe_Murat
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +
Vosvosumun adı: hörbi

farklı motor uygulaması

Mesaj #1 gönderen BeetLe_Murat » Cum Kas 11, 2011 10:29 pm

arkadaşlar farklı motor uygulamasında şanzımanla motor arasına giren flanş ı nasıl yapmamız gerektigi hakında bilgisi olan varmı acaba yada farklı motor nasıl vw şanzımanına uyuyor.

Kullanıcı avatarı
BeetLe_Murat
Vosdost
Vosvosumun adı: hörbi

Cvp: farklı motor uygulaması

Mesaj #2 gönderen BeetLe_Murat » Pzt Kas 14, 2011 8:26 pm

bu konuyla ilgisi bilgisi fikri olan yok demekki hiç
Nanegost
Vosdost

Mesaj #3 gönderen Nanegost » Pzt Oca 02, 2012 4:22 am

evet bu konuda bende bilgi almak istiyorum, isteğim 1300 yerli motor takmak..
hunterakon
Vosdost
Kan Grubu: 0 Rh +
Vosvosumun adı: Maviş

Mesaj #4 gönderen hunterakon » Cmt Oca 07, 2012 3:19 pm

vosvos motorunun suyumu çıktı benim bildiğim susuz çalışıyordu:D
niye böyle atraksiyon işlerine girmek istiyorsunuz onu anlamadım o yerli motor hangi araba ise gidin onu alın onun üzerinden vosvosa uyarlama yapın bence daha hesaplı olur bir hintlinin reklamı vardı
bir külüstürü 206 pejo ya çeviriyordu fil le çekiçle fln:D bence sizde öyle yapın
Resim
Kullanıcı avatarı
subutay2006
Vosdost
Kan Grubu: AB Rh +
Vosvosumun adı: PORTAKAL

Mesaj #5 gönderen subutay2006 » Cmt Oca 07, 2012 6:12 pm

Bu konuyla ilgili elbette çok bilgisi olan vardır ama tabiri caiz ise bu konu tamemen kabak tadı verdiği için kimse yazmıyor yazmak istemiyor olmaz diye birşey yok elbette yapılabilir ama bu tür modifiye işlerine vosvos sahiplerinin yüzde 80-90 ı sıcak bakmıyor hatta hiç sevilmiyor hal böyle olunca muhabbeti dahi hoşa gitmiyor. Bu tür modifiye işlerini yapanlar da zaten forumlarda pek olmuyor pek olmuyor diyorum kesinlikle olmaz demiyorum daha iyi bir performansı olan bir motor takmak bir bakıma fena bir fikir gibi durmuyor mesala subarunun uyarlandığı biliniyor porsche ni de biliniyor ancak yerli motor takma fikri kusura bakmayın ama akla mantığa sığacak türden değil o kadar eziyet rezillik çekeceksin vosvos parası kadar para harcayacaksın üzerindeki motor şahin doğan motoru olacak elbette alman hayranı değilim ama vosvosun üzerindeki motoru da 3 şahin motoruna değişmem
It's not a car, ıt's a VW

1973 1303 PORTAKAL
Murat KOCABAŞ

“Motor” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir