Vosvos Şanzıman Değişimi

Bu bölümde vosunuzun motoruyla ilgili yapılabilecek tamir, sorun giderme gibi konuların yanında,öneri ve tecrübelerinizi de paylaşabilirsiniz ..
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
Blueeagle
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +
Vosvosumun adı: Arthur

Vosvos Şanzıman Değişimi

Mesaj #1 gönderen Blueeagle » Cum Mar 02, 2012 11:20 am

Kullandığım vosvos 1300 den çevrilme 1600 motor, ancak şanzıman 1300 şanzımanı. Daha verimli bir şanzımanla değiştirmek istiyorum. Ne önerirsiniz? AT şanzıman mı? Yoksa uyabilecek başka şanzıman varmıdır? En verimli hangisi olur? Motoru da ilerde 1800 e çıkarabilirim. Ona göre ne olabilir? Birde şanzıman değişiminin maliyeti ne kadar olur?

hunterakon
Vosdost
Kan Grubu: 0 Rh +
Vosvosumun adı: Maviş

Cvp: Vosvos Şanzıman Değişimi

Mesaj #2 gönderen hunterakon » Prş Mar 08, 2012 5:35 pm

benim şanzmanı bilmiyorum ama motorum 1600 sonradan çevirme üzerindeki şanzıman 5 vitesli olsa vos hiç yakmaz onu biliyorum eğer varsaki daha verimli bir şanzıman varsa çok iyi olur bence ama ben bilmiyorum
Resim
Kullanıcı avatarı
efemm006
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +
Vosvosumun adı: VosbiCan

Cvp: Vosvos Şanzıman Değişimi

Mesaj #3 gönderen efemm006 » Sal Mar 13, 2012 10:41 pm

AT şanzuman iş görür 1600 ve 1800cc de.
Erdi Hasırcı

“Motor” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi