SATARSAM PİŞMAN OLUR MUYUM?

Bu bölümde vosunuzun motoruyla ilgili yapılabilecek tamir, sorun giderme gibi konuların yanında,öneri ve tecrübelerinizi de paylaşabilirsiniz ..
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
dawsons-creek
Vosdost

SATARSAM PİŞMAN OLUR MUYUM?

Mesaj #1 gönderen dawsons-creek » Pzr Nis 01, 2012 1:22 pm

Herkese merhabalar. Sevgiler. Vosvosumu alalı bir yıl olmadı ancak çok güzelk bir kazık yedim masrafı 2000 i geçti. Araba hala sağa yatık torsiyon sorunlu. Bu arada anladık ki rektefiye zamanı gelmiş . Sürekli sıkıntı çıkarıyor çok yakıyor çekmiyor vs. vs. Şu haldeyken öğrenci halimle masraflara yetişmem imkansız . Sizce satsam pişman olur muyum. Arabamı çok seviyordum ama artık çok üzdü beni tabiri caizse o değil ben onu taşıdım. İttirmekten kas yaptım. Ancak her şey bir yere kadar gibi. Ben başka arabaya binmem illa da vosvos olacak. Ancak bunu satıp sonra bir kaç yıl içinde yenisini mi alsam. Tabi bu arada yapacağım zarar en az 4000 olmuş olur. Siz ne tavsiye edersiniz?Aranızda böyle şeyler yaşayanlar var mıdır? Bir de bu rektefiye işi ne kadar tutar 1200 motoru canavar bir hale getirmek. kime güvenilir İstanbul'da. Satmayıp da rektefiyeye girmk mantıklı mıdır sizce? Çok kararsız kaldım yapacağınız her yorumu dikkatle düşüneceğim. Şimdiden teşekkür ederim.

şamkuteytsa
Vosdost
Kan Grubu: 0 Rh +
Vosvosumun adı: Haspağa

Cvp: SATARSAM PİŞMAN OLUR MUYUM?

Mesaj #2 gönderen şamkuteytsa » Pzr Nis 01, 2012 9:51 pm

çok yakıyor çekmiyor kısmına geldiğimde, "sat kareş olmazsın." dedim. bilmem ne kadar doğruyum ama, yani...
"...olursanız belki Haspağa'yı bile görebilirsiniz..."
izustun
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +
Vosvosumun adı: Semoş

Mesaj #3 gönderen izustun » Pzt Nis 02, 2012 7:17 am

Satıp satmamaya sen karar vereceksin ama rektefe falan öğrenci için maliyetli işler bence.ben olsam girişmezdim açıkçası bu halimle.ama senin bütçen sonuçta.Sanırım 1500-2000tl'ye rektefe ettirebilirsin motorunu
Resim

(o\_!_/o)
Kullanıcı avatarı
efemm006
Vosdost
Vosvosumun adı: VosbiCan

Mesaj #4 gönderen efemm006 » Pzt Nis 02, 2012 9:28 am

İmkan varsa satmamak iyidir.Ama maddi açıdan durum kötüyse yapacak bişey yok.
Erdi Hasırcı
levent2222
Vosdost
Kan Grubu: 0 Rh +
Vosvosumun adı: vecihi

Mesaj #5 gönderen levent2222 » Pzt Nis 02, 2012 3:59 pm

Satma kenarda dursun bir da yenisi alırken kazık yemeyeceğin garantisi var mı
serdarbuğan
Vosdost
Kan Grubu: AB Rh +
Vosvosumun adı: çilek

Mesaj #6 gönderen serdarbuğan » Pzt Nis 02, 2012 11:24 pm

seni çok zorluyorsa başedemiyorsan sat ileride daha iyisini alırsın :ok: yaptığın masraf boşa çıkacak ama zararın neresinden dönersen kardır :)
Resim
dawsons-creek
Vosdost

Mesaj #7 gönderen dawsons-creek » Pzt Nis 02, 2012 11:52 pm

Of bu aptal gibi görünen arabayı çok seviyorum aslında hatta 30 la gidiyorum herkes korna çalıyor ama yine de seviyorum ancak galiba bir kaç güne ilanı koyacağım. Umarım pişman olmam. Eğer satarsam İleride yenisini alacağım
izustun
Vosdost
Vosvosumun adı: Semoş

Mesaj #8 gönderen izustun » Sal Nis 03, 2012 9:02 am

Hastalık zaten vosvos kanına girdimi birkere şimdi bunu satsanda kurtulamazsın.er geç yine bir vosvos alırsın merak etme :)
Resim

(o\_!_/o)
dawsons-creek
Vosdost

Mesaj #9 gönderen dawsons-creek » Sal Nis 03, 2012 4:19 pm

Vala kıyamayacağım gibi. Biraz daha sabredeceğim belki kendine gelir artık dualarla çalıştırıyorum:)

“Motor” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir