Fazla “BugMe” vidyoları izleyen gencin hazin sonu capsli !!

Bu bölümde vosunuzun motoruyla ilgili yapılabilecek tamir, sorun giderme gibi konuların yanında,öneri ve tecrübelerinizi de paylaşabilirsiniz ..
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
gunebakan
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +
Vosvosumun adı: böcükmobil

Fazla “BugMe” vidyoları izleyen gencin hazin sonu capsli !!

Mesaj #1 gönderen gunebakan » Pzr Nis 15, 2012 12:55 pm

başlıktan da anlanacağı üzere geçen gün yatak saran vosvosumun motorunu bi cesaret söktüm.maksadım sadece sökmek daha sonra çıkma motor alıp onunla değiştirmekti ama hazır sökmüşken içine bakayım dedim ne olmuş diye.sonra ne mi oldu…

resimler için buradan ... http://ufakisler.net/?p=74

motoru tamamen söktüm ve kendimce inceledim.Sıkıntı 4. piston kol yatağının aşınması ve yanyana duran iki yataktan birinin kayıp diğerinin üstüne gelerek pistonu kilitlemesi,bi piston kilitlenince motor dönmüyor tabi.ayrıca yağın özelliğini yitirmesinden diğer tüm yataklar da az veya çok aşınmış.şimdi sıra rektefiye kısmında..

rektefiye ne kadara patlayacak ? motoru parça artırmadan tekrar toplayabilecek mi ? motor çalışacak mı ? tüm soruların cevabı gelecek bölümde..

sağlıcakla kalın !

Kullanıcı avatarı
subutay2006
Vosdost
Kan Grubu: AB Rh +
Vosvosumun adı: PORTAKAL

Cvp: Fazla “BugMe” vidyoları izleyen gencin hazin sonu capsli

Mesaj #2 gönderen subutay2006 » Pzt Nis 16, 2012 9:10 pm

Geçmiş olsun Bilal Allah yardımcın olsun boya kaporta elektrik bitti tam yollarda diyorduk bu sefer de motor işi çıktı inşallah en kısa zamanda halledersin.
It's not a car, ıt's a VW

1973 1303 PORTAKAL
Murat KOCABAŞ
Kullanıcı avatarı
efemm006
Vosdost
Vosvosumun adı: VosbiCan

Mesaj #3 gönderen efemm006 » Sal Nis 17, 2012 7:41 am

Geçmiş olsun.aslında pek fazla macera aramadan aradan çıkartmak iyidir.Ama malzeme senin tabi bize burdan izlemek gelişmeleri görmek düşer.
Erdi Hasırcı
gunebakan
Vosdost
Vosvosumun adı: böcükmobil

Mesaj #4 gönderen gunebakan » Çrş Nis 18, 2012 5:30 pm

efemm006 yazdı:Geçmiş olsun.aslında pek fazla macera aramadan aradan çıkartmak iyidir.Ama malzeme senin tabi bize burdan izlemek gelişmeleri görmek düşer.

tabi düşünce meselesi saygı duyarım.uğraştığım motoru rektefiyeciye götürdüm.krank,piston,kol değişmeli dedi.işçilik ve malzeme de çok tutacaktı.çıkma bi motor aldım taktım bi sorun yok şu anda umarım olmaz..

“Motor” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir