Tekleme sorunu

Bu bölümde vosunuzun motoruyla ilgili yapılabilecek tamir, sorun giderme gibi konuların yanında,öneri ve tecrübelerinizi de paylaşabilirsiniz ..
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
Kullanıcı avatarı
mericdurna
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +
Vosvosumun adı: Abbas

Cvp: Tekleme sorunu

Mesaj #11 gönderen mericdurna » Pzr May 06, 2012 8:57 am

benim sorun lpg'de oluyor, benzinde canavar gibi maşallah :) ayarsızlıktan kaynaklanıyor olabilir mi?

Yolcudur Abbas, bağlasan durmaz :)
izustun
Vosdost
Vosvosumun adı: Semoş

Mesaj #12 gönderen izustun » Pzr May 06, 2012 10:06 am

ustaya sordum karburatorun kapisindandir dedi.yaptiracaktim ama araya kaza girince sonraya kaldi.sanirim cok ciddi bi sorun degil.yaptirinca yazarim tekrar
Resim

(o\_!_/o)
izustun
Vosdost
Vosvosumun adı: Semoş

Mesaj #13 gönderen izustun » Cmt May 26, 2012 10:04 am

Arkadaslar benimle ayni sorunlari yasayanlarda oldugu icin tekrar yaziyorum.gerci ayni sorunlarin kaynagi aynimidir bilmiyorum ama aklinizda bir fikir olsun.
konu basliginda yazdigim sonuctan dolayi dun bizim ustaya goturdum.karburator sokuldu tamamen parcalarina ayrildi temizlendi,platin cok eskimis degisti birde platin degisirken avans ayarida yapildi sanirim.
suan semos fisek gibi.kendisini tutamiyorum yerinde.1 ile tekledigi yokusu 2 ile canavar gibi cikmaya basladi.kendi kendime kizdim ben bu arabaya iskence ediyormusum diye.mubarek cok daha gucluymuste benim haberim yok.ayni zamanda arabanin gaza verdigi tepkide acayip degisti.cok hassas ve cok atak oldu :)
yakit tuketimini simdilik bilmiyorum,dun yaptirdiktan sonra 5km yol yaptim cunku.ama s.ici resmen iciyordu onceden (60-70krs) simdi ne olacak gorecegiz.
Resim

(o\_!_/o)
Kullanıcı avatarı
mericdurna
Vosdost
Vosvosumun adı: Abbas

Mesaj #14 gönderen mericdurna » Cmt May 26, 2012 10:21 am

benim de tekleme sorunum cozuldu. Benimkisi ateslemeden kaynaklaniyomus. Distributorun ortasindan bobine giden kablo gevsemis, temassizlik yapiyomus. yokusta degil duz yolda bile tekleme yapiyodu bazen. Gecen gun yolda stop etti motor ve yolda kaldim. Kablonun ciktigini gorup yerine taktim, simdi canavar gibi gidiyo :) senin de sorunu cozmene sevindim :)
Yolcudur Abbas, bağlasan durmaz :)

“Motor” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir