1200 Vosvos kullananlar

Bu bölümde vosunuzun motoruyla ilgili yapılabilecek tamir, sorun giderme gibi konuların yanında,öneri ve tecrübelerinizi de paylaşabilirsiniz ..
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
dawsons-creek
Vosdost

1200 Vosvos kullananlar

Mesaj #1 gönderen dawsons-creek » Cum Ara 07, 2012 2:00 pm

Değerli vosvos kullanıcıları 1200 vosvosu olanlardan bilgi paylaşımı rica ediyorum. Motorunuzun çekişi ne durumda. Rampalarda zorlanmalar, vites düşürme sıklığı ve hızı, en son hız vs. nasıl acaba? Kendi vosvosumdan çok şikayetçiyim hiç bir rampayı tırmanamıyor 3. vitese attım mı nerdeyse düz yolda çekişten düşüyor ve çok geç hızlanıyor. Yardımcı olur bilgilerinizi paylaşırsanız bence 1200 lerle ilgili bazı karanlık noktalar da aydınlanmış olabilir. 1200 bir motorun özelliği, gücü nedir ve ondan ne beklenmelidir çok merak ediyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

NihatCan
Vosdost
Kan Grubu: B Rh -
Vosvosumun adı: Feriha

Cvp: 1200 Vosvos kullananlar

Mesaj #2 gönderen NihatCan » Çrş Ara 12, 2012 12:32 pm

Ilk defa 2 hafta kadar oldu alali st 1200 vos kullandim.yillarca yatmis bi aracti antalyadan ispartaya kadar geldim son hizi duz yolda 100-110 fakat yokus yukarida hic vites dusurmedim 90 la ciktim.tabi aracin hic devrini dusurmeden aldim yokuslari voslar icin bu cok onemli bence.kisacasi son hizi pek fazla olmasada torku guzel bir arac
Kullanıcı avatarı
rain
Vosdost

Mesaj #3 gönderen rain » Çrş Ara 12, 2012 12:56 pm

arcının kondüsyonu iyiyse kolay kolay ikiye düşmemesi lazım. düzde 110 120 daha sonrası için vites ister ama yapılacak bişey yok :) benim araçta durum bu.
dawsons-creek
Vosdost

Mesaj #4 gönderen dawsons-creek » Çrş Ara 12, 2012 1:49 pm

Nihatcan Yokuşlu 90 la çıkma olayını duyunca ağzım açık kaldı. yok benim arabada kesin bir sorun var . O kadar usta gördü ama halledilemiyor . Kesin çok basit bir şey ya da ben kullanmayı bilmiyorum. Acaba vites aralıklarınızı öğrenebilir miyim. HAngi hızlarda vites değiştiriyorsunuz . Özlellikle de vites düşürürken. Belki de cidden bilmiyorumdur öğrenmek ayıp değil ya :)
Rain bu arada sizin de mi öyle rahat çıkıyor yokuşları ?
NihatCan
Vosdost
Kan Grubu: B Rh -
Vosvosumun adı: Feriha

Cvp: Ynt: 1200 Vosvos kullananlar

Mesaj #5 gönderen NihatCan » Çrş Ara 12, 2012 5:47 pm

Vallla hangi hizda vites degistiriyorum hic dikat etmedim.sen arabani dinle o sana soyleyecektir gerekli zamani.ayrica hararet problemin olabilir.bu araclar hararet yaptigindada cekisten duser motor isinmadgndada.

GT-N7000 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
dawsons-creek
Vosdost

Mesaj #6 gönderen dawsons-creek » Çrş Ara 12, 2012 7:00 pm

Aslında bir hararet sorunu olabilir. Motor aşırı ısınıyor. belki de bana öyle geliyor epey de geç soğuyor. Aldığımızdan beri böyle çekiş denen şey sıfır. Aslında motor indi filan ama ustalar normal deyip duruyor. çözülemedi bir türlü şu sorun.

“Motor” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir