VOSVOS Motorumu değiştirmek istiyorum

Bu bölümde vosunuzun motoruyla ilgili yapılabilecek tamir, sorun giderme gibi konuların yanında,öneri ve tecrübelerinizi de paylaşabilirsiniz ..
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
ziyaretciadam
Vosdost
Kan Grubu: 0 Rh +

VOSVOS Motorumu değiştirmek istiyorum

Mesaj #1 gönderen ziyaretciadam » Prş Oca 17, 2013 12:04 pm

Evet arkadaşlar 74 Vosvosuma çıkma güçlü sağlam motor taktırmak istiyorum bu işi bursa da yapıyorlarmış sanırım öyle duydum beni bilgilendirebilir misiniz bu konuda bütçe konusuna gelince öğrenciyim antalya da fanatik vosvos hastalarından birisiyim 12 milyara yakın birikmiş paramı feda edeceğim yeterli olur mu tavsiyeleriniz nelerdir

Doğu
Vosdost
Kan Grubu: AB Rh +

Cvp: VOSVOS Motorumu değiştirmek istiyorum

Mesaj #2 gönderen Doğu » Prş Oca 17, 2013 1:27 pm

istedikten sonra yapılmayacak şey yok ama, başka marka araç motoru için şasenin kesilmesi gerekebilir. şanzıman uymaz büyük ihtimal. motoru ruhsata işletebilir misin bilemiyorum.

benzinden dizele dönemezsin zaten ruhsat için yine benzinli bi motor tercih etmen gerekir.

ben olsam girmezdim bu işlere, vosvos karakterinin bi parçası sesi. varsın yavaş gitsin.
Kullanıcı avatarı
ismiil
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +
Vosvosumun adı: ' EGE ' yeni vos 'portakal'

Mesaj #3 gönderen ismiil » Prş Oca 17, 2013 2:30 pm

yapacağın en iyi şey orinalliğini koruma zaten keyifli kullanımı var. illa sürat istiyorsan çift weber karbratör, headers, krank gibi parçalarla kendi motorunu kuvvetlendirmeni öneririm.
İsmail ŞAHİN
Hac ve Umre Sorumlusu
Bakanlıklar/ANKARA
Telefon: +90 (312) 419 44 04
Fax : +90 (312) 419 44 06
[email protected]
Uygar Turizm
Uygar Hac ve Umre
İnterRail Bileti
Yurtdışı Eğitim
ziyaretciadam
Vosdost
Kan Grubu: 0 Rh +

Mesaj #4 gönderen ziyaretciadam » Prş Oca 17, 2013 2:34 pm

görünüşüne hayranım dediğim gibi fanatik hastalığım var vosvosa bişi çekiyor beni ama biraz da sürat yapmak istiyorum önerileriniz ve tavsiyeleriniz için teşekkür ederim bekliyorum tavsiyeleri
Kullanıcı avatarı
zekimert
Administrator
Administrator
Kan Grubu: B Rh -

Mesaj #5 gönderen zekimert » Cum Oca 18, 2013 1:43 pm

Sürat yapmak için güçlü bir motor gerekir, doğru. Ancak sürat; aracı kontrol etmek için iyi bir şase/yürüyen aksam ve süratli aracı durdurmak için de iyi bir fren sistemini de beraberinde gerektirir. Olaya bu şekilde bir bütün olarak bakarsan hem can sağlığını tehlikeye atmamış olursun, hem de elindeki parayla daha gerçekçi öngörüler yaparsın diye düşünüyorum.
zottirx
Vosdost
Kan Grubu: AB Rh -

Mesaj #6 gönderen zottirx » Cum Oca 18, 2013 2:46 pm

Bus motoru tak olsun sana canavar
Kullanıcı avatarı
efemm006
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +
Vosvosumun adı: VosbiCan

Mesaj #7 gönderen efemm006 » Çrş Şub 20, 2013 9:13 pm

12bin prof bir motor yapmak için yeterli bir maliyet zaten. Gidipte tofaş motoro yok sulu motor kesme biçme yapmak yerine araştırırsan daha verimli bir şey elde edebilirsin.
Erdi Hasırcı

“Motor” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir