Yağ Işığı Sorunsalı

Bu bölümde vosunuzun motoruyla ilgili yapılabilecek tamir, sorun giderme gibi konuların yanında,öneri ve tecrübelerinizi de paylaşabilirsiniz ..
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
Doğu
Vosdost
Kan Grubu: AB Rh +

Yağ Işığı Sorunsalı

Mesaj #1 gönderen Doğu » Sal Nis 30, 2013 9:13 pm

Selam

Yağ ışığı yanar vaziyetteydi. 100 Km önce yağını castrol 20-50 ile değiştirdim ışık olayı ortadan kalkmıştı. Şimdi 2. çizgi civarında yağ, eksilme yok. 15-20 km yol yaptığım zaman birazda sıkıştırıp kullandığımda ışıkta vs. durunca yağ ışığı titreyerek yanıyor. Ufak gaz verdiğimde sönüyor.

Sizce sorun nedir?

Bu arada sıkıştırmaktan kastım gazı kökleyip gitmek değil, yüksek devirli kullanmak.
En son Doğu tarafından Sal Nis 30, 2013 9:13 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
atakan77
Moderatör
Moderatör
Kan Grubu: 0 Rh +
Vosvosumun adı: Turna

Cvp: Yağ Işığı Sorunsalı

Mesaj #2 gönderen atakan77 » Çrş May 01, 2013 12:05 am

Buna benzer bir sorun ben de yaşamıştım. Müşürü değiştirince düzelmişti. Müşür bozulmuştu...
fùhrer
Administrator
Administrator
Vosvosumun adı: SrtK

Cvp: Ynt: Yağ Işığı Sorunsalı

Mesaj #3 gönderen fùhrer » Çrş May 01, 2013 8:56 am

Selam dogu.
Arabayı sıkıştırarak kullandiginda bu sorunlar olabiliyor. Kullanım kılavuzunda bu durumun normal olduğu dile getirilmiş.

GT-N7000 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
Doğu
Vosdost

Cvp: Yağ Işığı Sorunsalı

Mesaj #4 gönderen Doğu » Çrş May 01, 2013 7:35 pm

Teşekkür ederim içimi ferahlattınız. :D

“Motor” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir