MOTOR

Bu bölümde vosunuzun motoruyla ilgili yapılabilecek tamir, sorun giderme gibi konuların yanında,öneri ve tecrübelerinizi de paylaşabilirsiniz ..
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
dawsons-creek
Vosdost

MOTOR

Mesaj #1 gönderen dawsons-creek » Cum May 24, 2013 9:26 am

Herkese selamlar. As kodlu çıkma bir 1600 motor var 600 tl. Benim motorun rektefiye zamanı geldi daha önce rektefiye ettirdim ama nedendir bilemiyorum hiçbir iyileşme görmedim. Çekiş v.s yerlerde. Benim motor 1200 d serisi. Sizce bu motoru mu almalı yoksa kendiminkini mi yaptırmalıyım. yıllardır rampaları 3o la çıkmaktan kamyonları bile sollayamamaktan ve 90 ı zor gören bir motor kullanmaktan bıkmış biri olarak yardımlarınızı bekliyorum.

Kullanıcı avatarı
ilkeer
Vosdost
Kan Grubu: A Rh -
Vosvosumun adı: firuze

Cvp: MOTOR

Mesaj #2 gönderen ilkeer » Cum May 24, 2013 11:33 am

alacağınız motor faturalı olmalı yoksa işletemezsiniz
Muhtaç olduğun kudret,damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

Gazi M.Kemâl ATATÜRK
20.10.1927
Doğu
Vosdost
Kan Grubu: AB Rh +

Mesaj #3 gönderen Doğu » Cum May 24, 2013 6:32 pm

Motorun durumu nedir peki ?

Eğer sağlıklı ve faturalı ise ben olsam alırdım. Ama birde ona uygun şanzıman almak lazım.
dawsons-creek
Vosdost

Mesaj #4 gönderen dawsons-creek » Cmt May 25, 2013 8:44 am

Motorun durumu sağlıklı mı değil mi bilemiyorum ama bir kaç yıldır yatıyormuş bu arada işletmesi ne kadara mal oluyor

“Motor” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir