yokus assagı benzın azken stop edıyo

Bu bölümde vosunuzun motoruyla ilgili yapılabilecek tamir, sorun giderme gibi konuların yanında,öneri ve tecrübelerinizi de paylaşabilirsiniz ..
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
Kullanıcı avatarı
Mecitm
Vosdost
Kan Grubu: 0 Rh +
Vosvosumun adı: Leonardo

yokus assagı benzın azken stop edıyo

Mesaj #1 gönderen Mecitm » Cum Eki 11, 2013 10:17 am

sa herkese. Vosum yokus assagı benzın azken stop edıyo tahhmınım benzın cekemedıgı ıcın sonra benzını koyup mars bassanda almıyodu. Bırınden mars basmasını ıstıyodum ben karburatorun agzını kapatıp hava emdıre emdıre ölü gazla calıstırıyodum. Ben sehır dısına gıttım unı kazandıgım ıcın babamda muayene yaptırmaya goturmus gıderken bu olay olmus bana soylemedıler benzın otomatıgı deyıp degısmısler... Sebebı bumudur gercekten yoksa bu normalmı ?

Kullanıcı avatarı
gürhan
Moderatör
Moderatör
Vosvosumun adı: TUHSİ

Cvp: yokus assagı benzın azken stop edıyo

Mesaj #2 gönderen gürhan » Cmt Eki 12, 2013 9:49 pm

Problem çözüldüğüne göre sıkıntı odur.
Kullanıcı avatarı
Mecitm
Vosdost

Mesaj #3 gönderen Mecitm » Prş Eki 24, 2013 8:35 pm

sehir dışındayım dedim yani sıkıntı çözüldümü bilmiyorum. yeni parçayı takıldıktan sonra evin önüne çekildi araba. yani çözüldümüşmüdür bilenlere soruyorum.
Kullanıcı avatarı
gürhan
Moderatör
Moderatör
Vosvosumun adı: TUHSİ

Mesaj #4 gönderen gürhan » Prş Eki 24, 2013 8:46 pm

Mecitm yazdı:sehir dışındayım dedim yani sıkıntı çözüldümü bilmiyorum. yeni parçayı takıldıktan sonra evin önüne çekildi araba. yani çözüldümüşmüdür bilenlere soruyorum.

Nasıl bir sorudur anlamadım...Eğer sıkıntısız çalışıyorsa, problem çözülmüştür. Baban, ağabeyin, kardeşin evde kim varsa insin, kontağı çevirsin çalışıyorsa sorun çözülmüştür, çalışmıyorsa çözülmemiştir..Ancak yatan aracın aküsü de bitebilir, yine çalışmayabilir.
Kullanıcı avatarı
Mecitm
Vosdost

Mesaj #5 gönderen Mecitm » Cum Eki 25, 2013 8:13 pm

gürhan yazdı:
Mecitm yazdı:sehir dışındayım dedim yani sıkıntı çözüldümü bilmiyorum. yeni parçayı takıldıktan sonra evin önüne çekildi araba. yani çözüldümüşmüdür bilenlere soruyorum.

Nasıl bir sorudur anlamadım...Eğer sıkıntısız çalışıyorsa, problem çözülmüştür. Baban, ağabeyin, kardeşin evde kim varsa insin, kontağı çevirsin çalışıyorsa sorun çözülmüştür, çalışmıyorsa çözülmemiştir..Ancak yatan aracın aküsü de bitebilir, yine çalışmayabilir.

aküde sorun olmaz kutupbasını çıkarttılar.. mars basmalarıyla alakası yok araba olsada olmasada çalışır şimdi.. sorun belirttigim gibi benzin azken yokus assagı oluyo stop ediyodu. birinden mars basmasını istiyodum bende arkadan hava filtresini çıkartıp karburatorun agzını kapatıp mars basılırken hava emdirip ufak gaz vererek çalıstırıyodum ve sıkıntı çözülüyodu.. yine aynı durum olmus ve benzin otomatigidir bu... deyip degiştirmişler. gercekten benzin otomatigimidir? diyorum bende

“Motor” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir