1302 - V8.....! (powered by Audi)

Bu bölümde vosunuzun motoruyla ilgili yapılabilecek tamir, sorun giderme gibi konuların yanında,öneri ve tecrübelerinizi de paylaşabilirsiniz ..
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
swiss
Vosdost

Mesaj #41 gönderen swiss » Çrş Ara 21, 2005 12:30 am

vallahi mertcik...

bende buldum bi ilk sahibinden (tanıdık olması iii) bi 67 1200 tamamen orjinal hatta ve hatta boyası bile.....! amaaraçta yılların eskimesi var ama naapalım daha iisinide bulamam ben heraalde çok ii bi fiyata alıyom 1500-2000ytl...!!!!! bakalım noolacak ama bilmem orjinalini bozmak istemiyom ama genede aklım reydan çıkıyo :?:

efeeryurt
Vosdost
Vosvosumun adı: Tospacan

Mesaj #42 gönderen efeeryurt » Çrş Ara 21, 2005 12:31 am

çok ucuza bulmuşsun vallaaa, hayırlısı olsuun
Resim
swiss
Vosdost

Mesaj #43 gönderen swiss » Çrş Ara 21, 2005 12:34 am

efeeryurt yazdı:ya sadece vosvos için tuning shop açarsan tabi zor olur.. bu arada, tescilli marka flnda zor iş ya.. açcaksın Ankara'daki ProShop yada PowerTech gibi bi yer... her tür arabaya çalışcaksın ama vosvos içinde bilgin olcak..
ozmn dehşet olur işte
yok vosvos için diil her türlü araç için ve ben tasarlayıp tanpon imalatına başlicaktım tescillenmesi benim için kolayda işte dediim gibi piyasada kurt çok aanında kalıp çıkartıp sahtesini yapıyolar düşün adam heykeltraşçı tutup wings west kalıbı yaptırıyo ve bununda sonra kalıbını çıkartıp satıyo........
mertcik
Vosdost

Mesaj #44 gönderen mertcik » Çrş Ara 21, 2005 12:36 am

abi o arabayı almazsan mutlaka haber werrrrrrr :( Bu arada benim vos da üyelerimiz ve voslarında,ordan bakabilirsin.bikaç yer hariç,boyası hala orjinal!!
06 LT 785
!!!ORJİNALLĞİN VARDIĞI SON NOKTA!!!

Resim
Er_cU

Mesaj #45 gönderen Er_cU » Çrş Ara 21, 2005 12:36 am

swiss yazdı:
Er_cU yazdı:eski kuşak beni bozar be hacım.... eyvallah düşüncen için......evet resimdeki hurda benim vos!!!

inşallah sen bu akımı sevdirirsin bize... allah hayalindeki gibi bi vos nasip etsin.....(CÜMLEMİZE DE TABİ!!!)
sanki biraz alınma kokluyom senden yanlış anlama beni sakın ben baazen kırıcı konuşurum affet ...

ama sana lafım yok valla ii sendeki ve başka nelerin var ondan bahsetsen motor yürüyen aksaam valan filan...?

estağfurullah ne alınması... türkiyede düz cam modifiyesi görmek imkansız gibi bişey... bombeli camlara zar zor yapılıyoki bişeyler düz cam iyce zor.... ben bunu kastederek demiştim!!!

seni niye yanlış anlıyım hocam :) gönderdiin resimler yeterrrrr 8)
swiss
Vosdost

Mesaj #46 gönderen swiss » Çrş Ara 21, 2005 12:38 am

efeeryurt yazdı:çok ucuza bulmuşsun vallaaa, hayırlısı olsuun

saolasın yaa valla baktım şööle ilanlara vosvosum comdan 1750-2500 arasıydı o modeller işte bende aşşa yukarı bu fiyata alıyom:)

ama işte bazı parçaları yok meselaa binzin göstergesi ve jant kapakları gibi... bunları ben nerden bulurumki????
swiss
Vosdost

Mesaj #47 gönderen swiss » Çrş Ara 21, 2005 12:41 am

Er_cU yazdı:
swiss yazdı:
Er_cU yazdı:eski kuşak beni bozar be hacım.... eyvallah düşüncen için......evet resimdeki hurda benim vos!!!

inşallah sen bu akımı sevdirirsin bize... allah hayalindeki gibi bi vos nasip etsin.....(CÜMLEMİZE DE TABİ!!!)
sanki biraz alınma kokluyom senden yanlış anlama beni sakın ben baazen kırıcı konuşurum affet ...

ama sana lafım yok valla ii sendeki ve başka nelerin var ondan bahsetsen motor yürüyen aksaam valan filan...?

estağfurullah ne alınması... türkiyede düz cam modifiyesi görmek imkansız gibi bişey... bombeli camlara zar zor yapılıyoki bişeyler düz cam iyce zor.... ben bunu kastederek demiştim!!!

haaa yok yok ben ön çamurluk ve arka çamurlukla far-stop anlamında sööledim tabii salaklık bende belirtmeden bööle söölersem... :tiksinc:
seni niye yanlış anlıyım hocam :) gönderdiin resimler yeterrrrr 8)
swiss
Vosdost

Mesaj #48 gönderen swiss » Çrş Ara 21, 2005 12:44 am

yok valla bana özel bu araç kimselere vermem eheueheueheuehue:p

kaç sene araştırdıktan sonra buldum kaçırırmıyım be :hipnoz:
wktsz
VosvosTÜRK Wallpaper Yarışması Ödülü
VosvosTÜRK Wallpaper Yarışması Ödülü

Mesaj #49 gönderen wktsz » Sal Oca 03, 2006 2:33 pm

Arkadaşlar Cem'in dediklerine katılmadan yapamayacağım.umarım motorun soğuması içinde birşeyler düşünmüşsünüzdür.sabırsızlıkla bekliyorum bakalım nasıl çalışacak ve yolda duracak :?

“Motor” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir