1302 - V8.....! (powered by Audi)

Bu bölümde vosunuzun motoruyla ilgili yapılabilecek tamir, sorun giderme gibi konuların yanında,öneri ve tecrübelerinizi de paylaşabilirsiniz ..
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
swiss
Vosdost

Mesaj #11 gönderen swiss » Sal Ara 20, 2005 10:58 pm

pek yakındaa bende 19luk jantlar ve inş daha büyük motorla estircem istanbulda... ama ooooo nerdeeee pek aradıım paröçalar yok nerden temin edebilirimki???

[ WOLF ]
Administrator
Administrator
Kan Grubu: A Rh -

Mesaj #12 gönderen [ WOLF ] » Sal Ara 20, 2005 11:04 pm

Oto Mekanik ve İst-Look da aradığını bulabilirsin..
swiss
Vosdost

Mesaj #13 gönderen swiss » Sal Ara 20, 2005 11:08 pm

saol aaabim yaa onu bende buldum dünde....
bakıyom çounluk ankaradan istanbuldan az galibaa tanışmak isterim herkezle meraak ediyom türkiyedeki vosvosları ne yazıkki burada biraz zayıf kalmış imkanlar az yapılcak çok şey yok ama genede var yaa o yeter heraalde diimi
efeeryurt
Vosdost
Vosvosumun adı: Tospacan

Mesaj #14 gönderen efeeryurt » Sal Ara 20, 2005 11:11 pm

Ankara'ya bekliorum seni kardeş, acaip tanışasım geldiii....
buraya gel, misafirimiz ol.. sora bnm vos hakkında bi modifiye çalışmalarına girelim senle..
ciddiyim ben
Resim
swiss
Vosdost

Mesaj #15 gönderen swiss » Sal Ara 20, 2005 11:17 pm

valla ne diiim yaa saol kardeş ben geldim bikere ankaraya davet üzerine...

ben aslında anadol A1 tekkapı alıyodum belki tanırsınız ankarada meşhur yeşik anadol var hakan aabinin o çaardı onun 2. hurda anadola çizim yaptım biraz araştırma yapıp geldim seve seve yardım ederim meraak etme ama bunlar maddiyata bakar kenara koy para gerisi kolay...

ben daha öncede bikaç kişinin arabasını professiyonel bi şekilde çizdim sonrada o haale sokturdum inşallah kendi aracımıda maddi yönden güçlenip sonra çizimleri gerçee dönüştürmek istiyom
oguzhan
2006 Bakımlı Vosvos Ödülü
2006 Bakımlı Vosvos Ödülü

Mesaj #16 gönderen oguzhan » Sal Ara 20, 2005 11:18 pm

ağlamakkkkkkkkkkkkkkkk istiorummmmmmmmmmmmmm :cry: :cry: :cry:
THE END
efeeryurt
Vosdost

Mesaj #17 gönderen efeeryurt » Sal Ara 20, 2005 11:23 pm

valla kolay gelsin sana yaa...
resimlere baktıkça cidden hayret ediorum, verdiğin link'teki forumda yazıları da tek tek okudum.. adamın neler yaptığını ve milletin tepkisinii...
bende bunun gibi isterim ama dediğin gibi maddiyat önemli..
aslında babamı ayarlasam kralını yaparız ama bnm peder biraz garip.. diğer arkadaşlar iyi bilir, orjinalden başka bişiye yanaşmaz...
bu arada, Ankara'da dediğin yeşil Anadol'u bilmiorum ama, yakın tanıdığımda Anadol CTS var.. Ankara'da sanırım onun gibi başka yok..
Resim
swiss
Vosdost

Mesaj #18 gönderen swiss » Sal Ara 20, 2005 11:35 pm

valla bizim ailede var bişiiler dededen kalma kanımız bozuk dede desen amerikan manyaaımış zamaanında babamda amerikandan japonlara kaymış delidir biraz... bende japondan işte vosvosa geçtim aarızaayım işte :?:

ya ben bir buçuk aydır gündüz gece araştırdım tüm dünayadan neler var diye aklımı oynattım çakam yok valla ve uyku düzenim altt üst oldu aşırı sinir başladı bende ama şimdi biraz toparlayabildim kendimi iim allah şükür...

dediim gibi maddiyat...! ahh bendede ööle haybeye 10000-20000dolarım olsa neler yaparım dış görünüm tamamen orjinal ama gerisi akıllara zararr bişii yapcam ama zamaanı var yavaş yavaş.......

ilk başta 1200 olan motoru 1600a çevirmek bide 300lük egztrk mili falan filan sonra 19inç jant tabii ayarlı ön takım arkada bilmiyom türkçesinide sööleyin bana doorusunu please...! 2 tik arka salıncak var biri eski tip normal kol diyeri ise açılı çapraz kol adı ne ?????? işte ondan takmak bide disk frenler short shifter..... daha oooooo daha neler varda sıımaz buraya :tiksinc:
mertcik
Vosdost

Mesaj #19 gönderen mertcik » Sal Ara 20, 2005 11:39 pm

efe nooluyo abi?hani nerde kaldı bizim orjinallik merakı yaw :) niyeti bozmuşsun walla.hadi hayırlısı 8)
06 LT 785
!!!ORJİNALLĞİN VARDIĞI SON NOKTA!!!

Resim
efeeryurt
Vosdost

Mesaj #20 gönderen efeeryurt » Sal Ara 20, 2005 11:40 pm

yaaa cidden kanım kaynadıı.. senle acil tanışmalıyız biz.. bnde öle istiorum çnk, gerçi bana şimdi sorsan ne istiosun motor cart curt die bişi bilemem, ama bnm araba full orjinal ve istediğim sağlam motor, jant ve lastik.. o yolladıın link'te adam teker teker fotoları çekip koymuş, hayran oldum yaa..
o çelik barlar, şasesi fln....
sanırım sendeki uyku bozukluğuda bana geçcek... hemen üye oldum zaten o siteye.. gelişmeleri ordan takip etceeeem
Resim

“Motor” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir