1302 - V8.....! (powered by Audi)

Bu bölümde vosunuzun motoruyla ilgili yapılabilecek tamir, sorun giderme gibi konuların yanında,öneri ve tecrübelerinizi de paylaşabilirsiniz ..
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
swiss
Vosdost

Mesaj #21 gönderen swiss » Sal Ara 20, 2005 11:42 pm

bende bi aracın orjinalliini bozana kızarım ve aar eleştri yaparım ama şimdi tuning işinde bilinçli davranmak gerek ve aracın yakışacaıı şekilde deişiklik yapılması gerek ve işte onu başarırsanozaman göze batmaz ve aracın bilmem ööle olurki oturursun başında bırakamazsın yanlızbaşına... :tiksinc:

mertcik
Vosdost

Mesaj #22 gönderen mertcik » Sal Ara 20, 2005 11:50 pm

Doğru ama bence modifiye tamamıiyla orjinal bi araca yapılması yerine,bakım isteyen,yani baştan toplanac bi arabaya yapılmalı bence..biraz daha masraflı olucak belki ama vosların unutulmaması için birkaç tane de olsa orjinallerinin bulunması da fena olmaz hani... :)
06 LT 785
!!!ORJİNALLĞİN VARDIĞI SON NOKTA!!!

Resim
efeeryurt
Vosdost
Vosvosumun adı: Tospacan

Mesaj #23 gönderen efeeryurt » Sal Ara 20, 2005 11:52 pm

çok haklısın mert.. ya bizim vos sıfırdan tamamen orjinal olarak toplandıı.. babam bitane daha yaptırmak istio ama yapan ustalar YOK ABİ YAPAMAYIZ BİTANE DAHA diolar.. yapsalar, bu modifiye diğeri de orjinal olarak kalcak...
ben mesela dediğim gibi bnm vosa sağlam bi motor taksam, süper olur iştee
Resim
mertcik
Vosdost

Mesaj #24 gönderen mertcik » Sal Ara 20, 2005 11:59 pm

Efe,abi bi düşünsene aynı renkte bitane daha alıp bi 2000cc,headers,egzos.sonra 17 ya da 18 jantlar...Diğeri de orjinal şekliyle duruyor tabi ve ikisini de yıkayıp parlatıp karşısına geçip kahveni yudumluyorsun...işte hayal böyle olur,ne dersin? :hipnoz: 8)
06 LT 785

Resim
efeeryurt
Vosdost

Mesaj #25 gönderen efeeryurt » Çrş Ara 21, 2005 12:00 am

ewt abiii, o yüzden geçen cumartesi sayısal loto oynadım belki 8 trilyon bana çıkar diye ama nafile...
bakalım sıra Milli Piyango'da... :lol:
Resim
mertcik
Vosdost

Mesaj #26 gönderen mertcik » Çrş Ara 21, 2005 12:05 am

:lol: :lol:
06 LT 785

Resim
swiss
Vosdost

Mesaj #27 gönderen swiss » Çrş Ara 21, 2005 12:07 am

ya haklısınızda orjinal için ama....

ya alınma gücenme yok tamammı şimdi en deerli vosvoslar BREZEL ile OOVALİ....! bunlar ise 58e karar üretilmişleri ve bunlarda türkiyede bulunmuyo :cry:

dünyada en deerlileri bunlar vuvarlak arka camlılar dediimiz vosvoslar...

e şimdi türkiyede 1300 . 1302 . 1303ler tutuluyo oda tabii parçası olduu için... ama sadece türkiyede bu bööle dünyada 68öncesi kasası tutuluyo ve 1300-1303lüler eski kasaya çeviriyolar

şimdi tamam ben yukarıda bahsetmiştim modifiye biliçli yapılması gereken bişii ve ne yazıkki burda bu iş yabana atılıyo ve iirenç kötü yapılmaması gereken şekiller ortaya çıkıyo ve buda beni üzüyo ama bu iş professiyonelce yapılırsa orjinalinden daha ii bişii oluyo....

meselaa m
Mustang...1 naapmış almış Ford dan arabaları modifiye etmiş satmış... işte ben bundan bahsediyo ;)
efeeryurt
Vosdost

Mesaj #28 gönderen efeeryurt » Çrş Ara 21, 2005 12:10 am

haklısın katılıorum sana..
ama Türkiye'de de çok uğraşan kişiler var ve iyi oluo yanii.. tabii avrupa ve amerika gibi olmuo ama olsuun yanii..
abicim bana motor yeter...
Resim
swiss
Vosdost

Mesaj #29 gönderen swiss » Çrş Ara 21, 2005 12:11 am

mertcik yazdı:Efe,abi bi düşünsene aynı renkte bitane daha alıp bi 2000cc,headers,egzos.sonra 17 ya da 18 jantlar...Diğeri de orjinal şekliyle duruyor tabi ve ikisini de yıkayıp parlatıp karşısına geçip kahveni yudumluyorsun...işte hayal böyle olur,ne dersin? :hipnoz: 8)

valla bizim pederlerde sanayide öölen arasında 67 Baracudayı çalıştırık çay keyifi yapıyolar......

görmeniz ve o 8000motorun gürlemesini duymanız gerekir yer adetaa titriyo gaza basılmıyo çay bitene kadar yoksa 5litre yio eheueheueheueheu
Er_cU

Mesaj #30 gönderen Er_cU » Çrş Ara 21, 2005 12:13 am

aramıza hoşgeldin......

ve gelir gelmez aazımın suyunu akıtmayı başardın....

:?:

“Motor” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir