1302 - V8.....! (powered by Audi)

Bu bölümde vosunuzun motoruyla ilgili yapılabilecek tamir, sorun giderme gibi konuların yanında,öneri ve tecrübelerinizi de paylaşabilirsiniz ..
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
swiss
Vosdost

Mesaj #31 gönderen swiss » Çrş Ara 21, 2005 12:14 am

efeeryurt yazdı:haklısın katılıorum sana..
ama Türkiye'de de çok uğraşan kişiler var ve iyi oluo yanii.. tabii avrupa ve amerika gibi olmuo ama olsuun yanii..
abicim bana motor yeter...

valla bende ööle diyo dışta sadece jant ha bu orjinal kapaklı 15inç yada 19inç.... bide ilk etapta 1.6-1.8e çıkarmak hacimi daha sonrada tamamen yeni bilock motor 2.2-2.4..... :?:

mertcik
Vosdost

Mesaj #32 gönderen mertcik » Çrş Ara 21, 2005 12:15 am

swiss çok haklısın abi.sana katılıyorum ama seninde buyurduğun gibi modifiye işi profesyonellik ve özen gerektiren bir iş ve yapanı da türkiye de daha yeni yeni oluşmaya başladığından ve masrafı da kabarık olduğundan biraz şatafatlı ama yapan da yapıyor...Bence ER_CU nun jimmy onda bikaç sene daha kalırsa felaket bi elet olacağından eminim.ya da yasinm in araba da öyle...
Ama orjinallik başka bişey.paran olsa dahi bulamıyorsun aynısını.Onun fabrikadan çıktığı hali gibi durduğunu görmek müthiş bir heyecan duygusu veriyor bana...
Bu benim görüşüm tabi :)
06 LT 785
!!!ORJİNALLĞİN VARDIĞI SON NOKTA!!!

Resim
Er_cU

Mesaj #33 gönderen Er_cU » Çrş Ara 21, 2005 12:15 am

ercünün jimmysi oraya bi gitse o imkanlara bi ulaşsa nelere yapacakta... ahh işte paranın gözü kör olsun...burdakilerla anca bu oluyo...
swiss
Vosdost

Mesaj #34 gönderen swiss » Çrş Ara 21, 2005 12:17 am

Er_cU yazdı:aramıza hoşgeldin......

ve gelir gelmez aazımın suyunu akıtmayı başardın....

:?:
saolasın yaa bişii diil... ayrıca vosvosun böölemi iimiş ama derimki eski kuşak görünümü yap ;)

ben heraalde türküyede eski kuşak modasını çıkarmak üzereyimmi nee eheueheueheueheu :evil:
Er_cU

Mesaj #35 gönderen Er_cU » Çrş Ara 21, 2005 12:20 am

eski kuşak beni bozar be hacım.... eyvallah düşüncen için......evet resimdeki hurda benim vos!!!

inşallah sen bu akımı sevdirirsin bize... allah hayalindeki gibi bi vos nasip etsin.....(CÜMLEMİZE DE TABİ!!!)
mertcik
Vosdost

Mesaj #36 gönderen mertcik » Çrş Ara 21, 2005 12:20 am

Gerçi ercü,yanlış anlama jimmy daha şimdiden felaket bi alet de üzerinde biraz daha geçerse artık...yani hiçbirşey yapılmamışkenki halini biliyorum da,şimdi ki sanki bambaşka bi araba 8)
06 LT 785

!!!ORJİNALLĞİN VARDIĞI SON NOKTA!!!

Resim
Er_cU

Mesaj #37 gönderen Er_cU » Çrş Ara 21, 2005 12:22 am

eyvallah kardeşim
swiss
Vosdost

Mesaj #38 gönderen swiss » Çrş Ara 21, 2005 12:24 am

ya aslında türkiyede daha tuning moda diildi biliyosunuz hızlı ve öfkeli vizyona girince bööle oldu ve tüm dünyada inanılmaz bi şekilde yayıldı....

ha ne diyodum ben yaa işte bende tuning atolyesi açıyoduk işte tasarım fiber kalıp tescilli marka haalinde boyahanesiyle parçalar falan filan ama baktımki olmuyacak gibi biliyosunuz burda hemen aanında sahtesi ve dandii çıkıyo ben batarım aanında....maaleseff türkiyede denetim yok:(

türkiyede ahmet mehmet ustalar oldukça amele tuninge devaam.... :cry:

ama haklısınız orjinali çok pahalı....
swiss
Vosdost

Mesaj #39 gönderen swiss » Çrş Ara 21, 2005 12:27 am

Er_cU yazdı:eski kuşak beni bozar be hacım.... eyvallah düşüncen için......evet resimdeki hurda benim vos!!!

inşallah sen bu akımı sevdirirsin bize... allah hayalindeki gibi bi vos nasip etsin.....(CÜMLEMİZE DE TABİ!!!)
sanki biraz alınma kokluyom senden yanlış anlama beni sakın ben baazen kırıcı konuşurum affet ...

ama sana lafım yok valla ii sendeki ve başka nelerin var ondan bahsetsen motor yürüyen aksaam valan filan...?
efeeryurt
Vosdost
Vosvosumun adı: Tospacan

Mesaj #40 gönderen efeeryurt » Çrş Ara 21, 2005 12:27 am

ya sadece vosvos için tuning shop açarsan tabi zor olur.. bu arada, tescilli marka flnda zor iş ya.. açcaksın Ankara'daki ProShop yada PowerTech gibi bi yer... her tür arabaya çalışcaksın ama vosvos içinde bilgin olcak..
ozmn dehşet olur işte
Resim

“Motor” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir