vosvosumun karburatorunde meme yok

Bu bölümde vosunuzun motoruyla ilgili yapılabilecek tamir, sorun giderme gibi konuların yanında,öneri ve tecrübelerinizi de paylaşabilirsiniz ..
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
ahmet09
Vosdost
Kan Grubu: B Rh +

vosvosumun karburatorunde meme yok

Mesaj #1 gönderen ahmet09 » Cmt Eyl 26, 2015 9:50 pm

Merhabalar arkadaşlar vosvosumu yeni aldım daha 1 aylık falan oldu motor yaptırdım karburator temizliği için ustaca gittiğimde kapış memesi ve eğri memeyi karburator de göremedik bunları izmir ve çevresinde yada aydın ve çevresinde bula bilirmiyim

Arabamla yolda giderken boşa alıyorum rolantide stop ediyor araba bu neden ola bilir acaba arkadaşlar şimdiden teşekkür ediyorum sizlere

Kullanıcı avatarı
gürhan
Moderatör
Moderatör
Kan Grubu: 0 Rh +
Vosvosumun adı: TUHSİ

Cvp: vosvosumun karburatorunde meme yok

Mesaj #2 gönderen gürhan » Prş Eki 08, 2015 10:49 pm

Yeni bir karbüratör almanızda fayda var. Anlaşıldığı kadarıyla karbüratörünüz kurcalanmış sıkıntılı bir karbüratör. Eskiyle uğraşıp, sürekli para harcayacağınıza, yeni alıp bir kere harcarsınız, kafanız rahat olur.

“Motor” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir