Avans vurmasi

Bu bölümde vosunuzun motoruyla ilgili yapılabilecek tamir, sorun giderme gibi konuların yanında,öneri ve tecrübelerinizi de paylaşabilirsiniz ..
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
Fatih85
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +

Avans vurmasi

Mesaj #1 gönderen Fatih85 » Pzr May 01, 2016 12:45 am

Mrb benim yardima ihtiyacim var 2006. Model 1.6 fsi 115 bg manuel 150000 km orjinal audi a3 var tek kapi avans vurmasi var motor isininca rampaya cikarken asiri devirden düşünce oluyor kac ustaya gittiysem çözüm üretemediler kesin bir çözüm soylemediler sundadan bundandir diyemediler Şenyıldız c.bag gittitm.ordaki usta ucu açık bir ariza dedi deneme yanilma ile ancak çözülebilir oda masrafli bir is dedi dogus otodan ayrilan birine sordum boyle kullanmaya devam et dedi birsey olmaz dedi bu motorlar turkiyeye sıkıntıli girdi dedi canimi sıkan bir problem tşk ederim 1 yil oldu alali araci aldığımda yoktu sonradan ortaya cikti şansıma makineye baglattim bi tamircide ariza vermiyor avansla ilgili birsey cikmiyor ne yapacagimi nereye gidecegimi biĺmiyorum ilginize simdiden tşk ederim.

“Motor” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir