The Kawasaki Ninja 400

Bu bölümde vosunuzun motoruyla ilgili yapılabilecek tamir, sorun giderme gibi konuların yanında,öneri ve tecrübelerinizi de paylaşabilirsiniz ..
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
breckjensen
Vosdost
Mesajlar: 55
Kayıt: Cum Eki 13, 2017 2:51 pm
Kan Grubu: 0 Rh +

The Kawasaki Ninja 400

Mesaj #1 gönderen breckjensen » Cum Kas 03, 2017 10:22 am

The Ninja 400 makes a claimed 45hp and 28lbft from an all-new parallel-twin engine, up from the 39hp and 19.9lbft of its predecessor.
Kawasaki says it offers better performance throughout the range, with improved low-down torque, while retaining a smooth throttle response and rider-friendly character.
It’s got a new steel trellis frame which uses the engine as a stressed member and helps deliver a 6kg weight saving over the Ninja 300, putting the Ninja 400 at 168kg wet.
It benefits from an assist-and-slipper clutch said to make the lever 20% lighter to pull and gets styling details inspired by the Ninja H2, with ‘chin-spoilers’ just below the twin LED headlamps.

For More Details

product video


“Motor” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir