VOSVOS Sorunları

Bu bölümde vosunuzun motoruyla ilgili yapılabilecek tamir, sorun giderme gibi konuların yanında,öneri ve tecrübelerinizi de paylaşabilirsiniz ..
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
Kullanıcı avatarı
muhammetsaygin
Vosdost
Vosvosumun adı: Süreyya

VOSVOS Sorunları

Mesaj #1 gönderen muhammetsaygin » Prş Haz 30, 2005 2:01 pm

:shock:
Herkese merhabalar!
20 gün önce 1200 motor vosvoooooos sahbi olmayı başardım ama karşılaştığım bazı sorunlar var ve tamircilerden de yeterli bilgi alamadım ...
öncelikle ; kasislere (çok hızlı girmesem bile) girerken vites boşa geçiyor ve araç rölantide çalışarak ilerliyor.. bu hepimizin karşılaştığı bir sorun mudur ???
klorifer olayını bir türlü çözemedim... kapatmama rağmen sürekli sıcaklık geliyor... ne yapılmalı?
son larak gösterge işine çözüm aradım ama bulamadım ilk yolda kalma işini de becerdim böylece her ne kadar gösterge çeyrek depo görünse de?
yardımcı olursanız çok sevinirim
herkese iyi günler...

montoya
Vosdost

Mesaj #2 gönderen montoya » Prş Haz 30, 2005 2:35 pm

vites kolunun altında plastik bir parça var,zamanla; vitesin olması gereken yerde kalma işlevini yitiriyor,değiştirmelisin,bu biiiirrrr....
kalorifer hortumlarını (motor bölümünden) çıkartırsan kışa kadar bu sorunu da -halledersin,bu da ikiiiiiiiiiiii...
SAYGILARIMLA....
ResimResim

...AT,AVRAT,BRAVEHEART...

Beyaz atlı prensini bekleme; seyise razı ol yoksa AT 'a kalırsın... Ulema Tavsiyesi...
cakabo
Vosdost

Mesaj #3 gönderen cakabo » Prş Haz 30, 2005 9:46 pm

hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız iyi günlerde kullan.. aramıza hoşgeldin..
_cem_
Vosdost

Cvp: VOSVOS Sorunları

Mesaj #4 gönderen _cem_ » Prş Haz 30, 2005 10:40 pm

muhammetsaygin yazdı::shock:
Herkese merhabalar!
20 gün önce 1200 motor vosvoooooos sahbi olmayı başardım ama karşılaştığım bazı sorunlar var ve tamircilerden de yeterli bilgi alamadım ...
öncelikle ; kasislere (çok hızlı girmesem bile) girerken vites boşa geçiyor ve araç rölantide çalışarak ilerliyor.. bu hepimizin karşılaştığı bir sorun mudur ???
klorifer olayını bir türlü çözemedim... kapatmama rağmen sürekli sıcaklık geliyor... ne yapılmalı?
son larak gösterge işine çözüm aradım ama bulamadım ilk yolda kalma işini de becerdim böylece her ne kadar gösterge çeyrek depo görünse de?
yardımcı olursanız çok sevinirim
herkese iyi günler...
:

Muhammet Saygın neredensin yada nerelerdensin. Eğer Güzide şehrimiz Bursa'ya yakın isen; sana her türlü vos-sorun :-( çalışmalarında elimizden geldiğince yardımı olmaya çalışırız. Bu arada siteye hoş geldin sefa getirdin.
Saygı ve sevgilerimle...... :-D
[img:e347a4135f]http://img175.imageshack.us/img175/536/burvosder3sf.jpg[/img:e347a4135f]
Tosbağa
Vosdost

Mesaj #5 gönderen Tosbağa » Cum Tem 01, 2005 11:21 am

Aramıza hoş geldin... Arkdaşlar yardımcı olmuş zaten ben ufak bişey ekliycem kalöriferi kapatmana rağmen çalışmasının sebebi kolun telinin kopmuş olması olabilir hatta o dur diye düşünüyorum. O kolu yaptırırsan yaz kış geçişlerinde boruyu çıkarıp takmak ile uğraşmazsın...
Saf Alman Cemile... :D

Resim
Kullanıcı avatarı
muhammetsaygin
Vosdost
Vosvosumun adı: Süreyya

Mesaj #6 gönderen muhammetsaygin » Çrş Tem 06, 2005 2:48 pm

herkese teşekkürler bu arada ankaradayım ! etkinliklerde görüşmek üzere

“Motor” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir