BOR MADENİ

Bu bölümde vosunuzun motoruyla ilgili yapılabilecek tamir, sorun giderme gibi konuların yanında,öneri ve tecrübelerinizi de paylaşabilirsiniz ..
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
ercantopçu
Vosdost

BOR MADENİ

Mesaj #1 gönderen ercantopçu » Cum Tem 13, 2007 3:51 pm

ARKADAŞLAR ARACINA BOR SİSTEMİ TAKTIRAN VARMI. BİZİM BAZI ARKADAŞLAR TAKTIRILAR 250 ytl 'ye TAKILIYOR. SİSTEM ÇOK BASİT ASLINDA. 2 LİTRELİK BİR BİDON ARACA SABİTLENİYOR. ALT KISMINDAN İNCE ŞEFFAF BİR HORTUMLA (MOTOSİKLETLERDEKİ BENZİN AÇMA KAPAMA AYAR VİDASINA BENZER BİR APARAT) AYAR VİDASINA GİDİYOR BURAYA TAKILAN 2. HORTUMLADA FREN VESTENHAUSUNUN MOTORA GİREN BÖLÜMÜNDEKİ HORTUMU KESİP T APARATI TAKILIYOR VE BİZİM HORTUMDA T APARATINA TAKILIYOR. ÖNEMLİ OLAN ŞEY BURADA BORUN MOTORA İSTENİLEN ÖLÇÜDE GİTMESİ YANİ KOKLAYACAK EMMEYECEK KADAR GİDECEK. BİR DEPOLUK BORUN FİYATI 25 ytl. SİSTEMİ İÇİN GEREKENLERDE 25 YTL ANCAK TUTAR. GEL GELELİM FAYDALARINA. BEN KULLANDIM TEST ETTİM. ARACI KULLANIRKEN 2000-2500 DEVİRDE VİTES DEĞİŞTİRECEKSİNİZ. ARAÇ 50 KM DE 4. VARSA 5. VİTESİ GÖRÜYOR AMA ARAÇTA HİÇ BİR SIKINTI YOK. DİYELİMKİ 4. VİTES GİDİYORSUNUZ VİRAJA GELİRKEN YAVAŞLADINIZ VİTES KÜÇÜLTMEDEN GAZA BASIN MOTOR KENDİNİ TOPLUYO VE TİTREME GİBİ BİR SORUN OLMUYO. ŞEHİR İÇİ YAKITTA %30 TASARRUF SAĞLIYOMUŞ. ARACIN ÇEKİŞİ VE PERFORMANSINIDA ARTTIRIYO. BU KONUDA BİLGİSİ OLAN ARKADAŞLARDAN GÖRÜŞ BEKLİYORUM.

DrAmetBrown
Vosdost
Vosvosumun adı: Pamuk Prenses

Mesaj #2 gönderen DrAmetBrown » Cum Tem 13, 2007 11:15 pm

afedersiniz ama her zaman sorduğum soruyu sorayım: madem %30 yakıt tasarruf sağlıyordu niye firmalar kendilerini yırtıyorlar yakıttan tasarruf edelim diye? bunu çok kısa bir süre önce bizzat yaşadım. oradan biliyorum...
ResimResimResim

Gördüğün gibi hep aynandayım.... Bu da demektir ki takipteyim dikkatli ol!!!!
Ahmet Akın ERYİĞİT & PAMUK PRENSES 35VV526
Smells Like a Volkswagen
gedife
Vosdost
Vosvosumun adı: gedife

Mesaj #3 gönderen gedife » Prş May 22, 2008 11:19 pm

Yakıt tasarrufu falan sağlamıyor ama motoun sesi daha düzenli öyle bahsedildiği gibi mucize ürün değil. Şusıralar deniyorum değişiklik yaşarsam yazarım.Herkese selam ve saygılarımla.
Kullanıcı avatarı
ekaraman600
Vosdost

Mesaj #4 gönderen ekaraman600 » Cmt May 24, 2008 2:44 pm

olakı yaptırdık her yerden temın edebılıyormuyuz bu madenı turkıyeede cok ısleyen varmı
Kullanıcı avatarı
kırpık
Vosdost
Vosvosumun adı: Kırpık

Mesaj #5 gönderen kırpık » Pzt May 26, 2008 11:06 pm

yaaa abi gel bizim oralarda çıkıyomuş bunlar gece gidip aşırırız 2 tane kocaman parça olmadı karıştırırız tinerle minerle çekeriz bi ayar ;)
Resim

“Motor” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir