quick shifter kit

Bu bölümde vosunuzun motoruyla ilgili yapılabilecek tamir, sorun giderme gibi konuların yanında,öneri ve tecrübelerinizi de paylaşabilirsiniz ..
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
TheExploited
Vosdost

quick shifter kit

Mesaj #1 gönderen TheExploited » Cmt Ağu 27, 2005 5:48 pm

ya sevgili dostlarım ist-look'tan 15 euro'ya bi quick shifter kiti ve 87 euro'ya monti'nikinden bi vites kolu istemeyi düşünüyorum. bu quick shifter olayını kullanan varsa bana da tavsiye eder mi gerçekten "quick shift" yapılabiliyo mu? :shock:

çok teşekkür ederim şimdiden :D

Oğuz Bora YILMAZ

1600, blowthrough turbo/w fuel injection
Er_cU

Mesaj #2 gönderen Er_cU » Cmt Ağu 27, 2005 5:51 pm

sadece shift kit alma... standart topuzlarla olmuyo... vites aralıklarını bozuyor....

artı 87 euro çok para.... e-baydan araştırmanı tavsiye ederim ... bu arada alacağın shifter kit yani topuzların içinden zaten quick shifter çıkıyo....

saygılar
TheExploited
Vosdost

Mesaj #3 gönderen TheExploited » Cmt Ağu 27, 2005 5:58 pm

teşekkür ederim dostum saolasın hemen e- bay den araştırmaya gidiyorum :-D
Oğuz Bora YILMAZ

1600, blowthrough turbo/w fuel injection

“Motor” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir