Vosvosa başka bir motor koyulabilirmi?

Bu bölümde vosunuzun motoruyla ilgili yapılabilecek tamir, sorun giderme gibi konuların yanında,öneri ve tecrübelerinizi de paylaşabilirsiniz ..
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
efeeryurt
Vosdost
Vosvosumun adı: Tospacan

Mesaj #21 gönderen efeeryurt » Cmt Eki 15, 2005 2:02 pm

yaa istanbul oto mekanik'ta satılıomuş sanırım böle zil sesi çıkaran egzos ama güvenemiorum, Ankara'ya istetsem, takınca da o sesi vermesse çıldırırım vallaaa.....

bu arada yasin, ben 5-6ay önce babamla konuşmuştum işte, motora modifiye yapalım diye, oda bana önce fren sistemini deiştirmemiz lazım demişti... yanlış hatırlamıosam WESTİNGHOUSE die bi marka sölemişti.. vosvoslar içni sanırım, full fren sistemi, abs gibi oluomuşşş...

Resim
vosbik
Administrator
Administrator

Mesaj #22 gönderen vosbik » Cmt Eki 15, 2005 7:31 pm

slm.efe bahsettiğin westinhosue bir sistem.marka değil sanırım.özel bir fren sistemi.yeni nesil arabalarda var.voslar için olanı varsa çok iyi.ben normal haline bile yapıtırırım fiyatı uygunsa.birde bu eksoz uçları için istanbuldan istetmöene gerek yok.ben beyazın motoru toplanırken ankaradan almıştım.aydınalrdan.çifti 15 milyondu.ama sanrıım bunlar çeşit çeşit.benim beyazdakiler galvanica marka.bu markadan bulursan al.
Resim

VOSUM SATILIKTIR.(İLGİLENEN ARKADAŞLAR ÖZEL MSJ ATSIN LÜTFEN)
efeeryurt
Vosdost

Mesaj #23 gönderen efeeryurt » Cmt Eki 15, 2005 8:07 pm

saol Buğra... yaa bu westinghouse konusuna gelince de, bana şaşmaz'daki ustam sölemişti, sora babamda doğruladı....
onlar hakkında bilgi öğrenirsem, aydınlatırım
Resim
Akihito
Vosdost

Mesaj #24 gönderen Akihito » Pzt Eki 17, 2005 7:51 am

NT yazdı:Ben ankarada bir Golf GTİ motoru buldum.Tesisatıyla beraber 750 milyon.Ama ruhsata işletemiyorsun.Birde motor standartlara göre Aksesuvar açısından birazdaha geniş yana dadilat birazdaha fazla oluyor.Bu arada şanzımanda değişiyor.Ama vites yerleri ters kalıyor.yani 1- 5 e gidiyor .5-3-1
4-2-R

aklıma takıldı motur değiştirdikten sonra artan güce bağlı olarak standart şanzıman zaten yetersiz kalmayacakmı motorla birlikte şanzımanıda değiştirisek bahsetmiş olduğun sorunda kurtulmazmıyız.
yagiz
Vosdost

Mesaj #25 gönderen yagiz » Pzt Eki 17, 2005 10:25 am

o görmüş oldugunuz arac benzinli bende kaportacının orada görmüştüm fakat arac cok hızlı okadar hızlıki frene bastıgında durmuyor kaportacının söyledigine göre her yıl bir kazası varmış bende enson gordugumde önden carpıktı arac satılık fakat sahibinin kımı zaman satıyor kımı zaman satmıyor su anda durumu nedir bilmem
( PARAN OLDUGU ZAMAN SAYGIN VE DOSTUN OLUR FAKAT SAKIN PARANI KAYBETME NE SAYGIN KALIR NEDE DOSTUN]
efeeryurt
Vosdost

Mesaj #26 gönderen efeeryurt » Pzt Eki 17, 2005 10:38 am

ewtt ya önceden de konusu geçmişti sanırım, vos kaza yaptı dieee
Resim

“Motor” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir