acil yardım lazım????

Bu bölümde vosunuzun motoruyla ilgili yapılabilecek tamir, sorun giderme gibi konuların yanında,öneri ve tecrübelerinizi de paylaşabilirsiniz ..
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
arden249
Vosdost
Vosvosumun adı: RıFkI

acil yardım lazım????

Mesaj #1 gönderen arden249 » Pzt Tem 05, 2010 8:49 pm

izmit kandıraya gidim dedim gidiş güzeldi rampalarda felan güzel güzel gidiyorum dönüşte arka taraftan bir zırıltı sanki birşey sürtüyormuş gibi ve içeriye gaza bastıkça duman veriyo sonra ışıklarda durduğumda 1. ve 2. vitese geçişlerde debriyaj sarsıntı yapmaya başladı ve aynı ses çok yüksek bir şekilde başladı sanki demir sürtmesi gibi ama sonra 4. vitese taktım bir süre sonra ses kesildi ama yaklaşık 30 sn. lik birden çok yüksek sesle bir şey patladı sanki ve stop etti çektim sağa bir süre bekledim sonra marşa bastım sadece tık sesi vurdurduk çalıştı o seste kesildi ama şu an marş basmıyor hemde gidiş ve dönüşte çok rampa var diye gidiş dönüş toplam 4 mola verdim motor şişmesin diye neyden kaynaklanıyor olabilir şarj dinomasının arkasındaki fana baktım sürtmüyor

Kullanıcı avatarı
gürhan
Moderatör
Moderatör
Kan Grubu: 0 Rh +
Vosvosumun adı: TUHSİ

Mesaj #2 gönderen gürhan » Sal Tem 06, 2010 11:37 pm

marş motoru takılı kalmış olabilir...sende o şekilde gittiğin için marş motorunu dağıttın büyük ihtimalle...umarım o değildir...
arden249
Vosdost
Vosvosumun adı: RıFkI

Mesaj #3 gönderen arden249 » Çrş Tem 07, 2010 7:23 pm

aynen bugün söktük ve marş motoru tam anlamıyla komple dağılmış neyse çıkma ve sıfır bakıcaz artık

“Motor” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: İncİ ve 2 misafir