Araç yere yakınlaştırma işlemi

Bu bölümde konu ile ilgili sorunlarınızı ve tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
Kullanıcı avatarı
suvos
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +
Vosvosumun adı: totoş

Cvp: Araç yere yakınlaştırma işlemi

Mesaj #21 gönderen suvos » Cum Kas 25, 2011 6:08 pm

En güzel cevap bu sonuncu olmuş. ya arkadaslar açıklarken uslup karşıdakini kırabiliyor vosa yapılan bir uygulama araca ve cebe zarar verecek bişey ise karşıdaki insana kızar gibi cvplar geliyor tamam amaç iyi ama yukarıdaki cvp neden kestirilmese lyi olacağını çok lyi anlatıyor bence gerisinide karşı taraf düşünür.sorusunada cvp bulmuş olur.

Kullanıcı avatarı
kadircan
Vosdost

Mesaj #22 gönderen kadircan » Cum Kas 25, 2011 6:38 pm

bizim verdiğimiz cevaplar yunusun verdiğinden pek farklı değil, hem neereden çıkarttınki terslediğimizi :)

arkadaş sormuş ve biz kesme sağlıklı değil kısa yay al demişiz,birde hayat sigortası yaptır demişim:D

kesilen yay koltuk yayı değil, söz konusu yay içinde bulunduğumuz aracın yolda tutunmasını ve güvenli bir sürüş yapılmasını sağlıyor,

o nedenle kesme yay değil kısa yay kullanılmalı ve bunun yanında gerekecek bazı parçalar olacaktır onlarıda tedarik etmeli,
mirafiori
Vosdost
Kan Grubu: B Rh +

Mesaj #23 gönderen mirafiori » Pzr Kas 27, 2011 11:33 pm

Bence en mantıklısı coilover 400 500 tl gibi bir maliyeti var.Ama istediğin zaman alçalt istediğin zaman yükselt.Muaynedede sıkıntı olmuyor sök tak derdi yok yükselt ve geç. :) izmit'te yapan yer var istanbuldan bir çok aracın oraya gidip coil yaptırdığını biliyorum. konuşmak fikir almak fiyat almak v.s dersen telefonunu bulabilirim
tolga ataman
Vosdost
Vosvosumun adı: Rüknettin

Mesaj #24 gönderen tolga ataman » Prş Ara 01, 2011 2:41 pm

ben arabamı yere indirdim 1.si o sarı pre kadar indirmeyi unut o kadar indiremezsin 1303 ü 2.si yayı kesiceksin baska yolu yok ısıtmayı falan unut ısıtmak çok tehlikeli yay kırılabiliyo önleri kestirip arkaları torsyondan indirceksin o kadar inmesinin imkanı yok ...
büyük hayran!...
Kullanıcı avatarı
suvos
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +
Vosvosumun adı: totoş

Mesaj #25 gönderen suvos » Prş Ara 01, 2011 5:52 pm

kadircan yazdı:bizim verdiğimiz cevaplar yunusun verdiğinden pek farklı değil, hem neereden çıkarttınki terslediğimizi :)

arkadaş sormuş ve biz kesme sağlıklı değil kısa yay al demişiz,birde hayat sigortası yaptır demişim:D

kesilen yay koltuk yayı değil, söz konusu yay içinde bulunduğumuz aracın yolda tutunmasını ve güvenli bir sürüş yapılmasını sağlıyor,

o nedenle kesme yay değil kısa yay kullanılmalı ve bunun yanında gerekecek bazı parçalar olacaktır onlarıda tedarik etmeli,
evet özür diliyorum arkadaşlar şimdi okudum cevaplarınız normal bende niye böle yazmışım bilmiyorum daldım heralde birde bende kesmek istiyorum bana kesmeyeceksin diyosunuz gibi geldi heralde tekrar aferdersiniz. :çiçek: http://imageshack.us/content_round.php? ... d&newlp=1#

“Dış Aksam, Döşeme, Lastik ve Jant” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir