Tadilattayiz

Bu bölümde konu ile ilgili sorunlarınızı ve tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
mckn
Vosdost
Kan Grubu: 0 Rh -

Cvp: Tadilattayiz

Mesaj #21 gönderen mckn » Pzt Kas 14, 2011 9:14 pm

efemm006 yazdı:Hayırlı olsun karşısına geçip izledikçe ah çekersiniz bol bol :)

Sagolun.Karsisina gecip of cekiyorum karsi ki daglar yikilacak neredeyse. :sopa:

mckn
Vosdost

Cvp: Cvp: Tadilattayiz

Mesaj #22 gönderen mckn » Pzt Kas 14, 2011 9:30 pm

clashasan yazdı:Tadilat için ( boya kaporta ) ne kadara anlaştınız ?

Valla bu is izmirde cok zormus,agzini acan sadece kaporta boya 3000,00 den acti 5000,00 e kadar cikti.Kaporta icin 400 e boya icin 800 e anlastim aracta curuk yoktu sadece tabanda baslangici vardi engelledik, ama her ikisindende memnun kalmadim,hicbisey istedigim gibi olmadi,ozellikle boya.Boyacinin 200,00 tl sini vermedim zaten illallah ettirdi herif,bastan boyle boyle olacak diye konusmamiza ragmen hic ilgilenmedi.Sanayiyi basacaktim o kadar sinirlendim.Toplam maliyet sorarsan 6000,7000 i buldu.Hii o kadar ne yaptin ki zaten kaporta boya cuzi bi rakama anlasmissin dersen bende anlamadim bi dunya ivira zivira para kacirdim.Neyse yaralarim depresti gene :)
clashasan
Vosdost
Kan Grubu: B Rh +

Mesaj #23 gönderen clashasan » Sal Kas 15, 2011 9:52 am

bende yeni aldığım vosvosumu kaporta boyaya sokacağım fakat kafam karışık şuan araç garajda yatıyor lpg taktırmadan binmek zor ayrıca aracı alırken muayenesini yaptırmak zorunda kaldım aracımın rengi beyaz fakat beyaz 74 model 1303 ü güzel göstermiyor rengini değiştirsemmi karar veremedim tekrardan muayene ve ruhsat masrafları binecek çok kararsızım
mckn
Vosdost

Mesaj #24 gönderen mckn » Cmt Kas 19, 2011 6:34 pm

Beyaz iyidir bence.Açık renkler aracı daha ferah yapıyor.

“Dış Aksam, Döşeme, Lastik ve Jant” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir