BU RENK 1303S'E GİDERMİ

Bu bölümde konu ile ilgili sorunlarınızı ve tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
vosbik
Administrator
Administrator

Cvp: BU RENK 1303S'E GİDERMİ

Mesaj #11 gönderen vosbik » Sal Şub 15, 2011 9:46 pm

vos kaporta aşamasında mı?boyası kazındı mı?eğer orjinali maviden farklı bir renkse altından farklı renkler çıkar.eğer çıkmadı ise % 90 orjinal rengi mavidir.bencede orjinalini bozmayın.maviyse mavi olmaya devam etsin.

Resim

VOSUM SATILIKTIR.(İLGİLENEN ARKADAŞLAR ÖZEL MSJ ATSIN LÜTFEN)
Kullanıcı avatarı
hsynprlk
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +
Vosvosumun adı: ZÜHTÜ

Mesaj #12 gönderen hsynprlk » Sal Şub 15, 2011 11:24 pm

vosbik yazdı:vos kaporta aşamasında mı?boyası kazındı mı?eğer orjinali maviden farklı bir renkse altından farklı renkler çıkar.eğer çıkmadı ise % 90 orjinal rengi mavidir.bencede orjinalini bozmayın.maviyse mavi olmaya devam etsin.

Kleopatranın orj rengi metalik mavi şu anda o aşamaya gelmedik ama bir iki aya kadar başlayacağız inşallah
vosbik
Administrator
Administrator

Mesaj #13 gönderen vosbik » Çrş Şub 16, 2011 2:04 am

slm.orjinalse o zaman hiç bozmayın.ne kadar uğraşılırsa uğraşılsın arka camın alt kısmındaki ızgaraların altından zamanla mavi boya çıkacak ve hoş durmayacak.(o kısım el girmediği için kazınamıyor malesef)
Resim

VOSUM SATILIKTIR.(İLGİLENEN ARKADAŞLAR ÖZEL MSJ ATSIN LÜTFEN)
blue-chip
Vosdost
Vosvosumun adı: blue-chip

Mesaj #14 gönderen blue-chip » Çrş Şub 16, 2011 12:44 pm

ne yaparsan yap ama güncel boya markalarının standart katalog kodlarından yap. karıştırmayla, tonlamayla uğraşma. sonra başın ağrımasın minicik tamirlerde.
---> MURAT YAVUZ <---

yapabileceğini düşünüyorsan, yapabilirsin;
yapamayacağını düşünüyorsan, haklısın!

Resim
kingaf
Vosdost

Mesaj #15 gönderen kingaf » Çrş Şub 16, 2011 2:23 pm

selam herkeze bence bebek mavısı denılen bır renk var oda dusunebılır...sitemize uye bır ankaralı abımızde var adını bılmıyorum onun arabasının rengı galıba cok tatlı bır renk arastırıp bır bakmanızı tawsıye edebılırım =)

hatta sımdı buldum suankı profıl resmımdekı vosvosun rengınden bahsedıyordum =)
reklilker
Vosdost
Vosvosumun adı: Ece

Mesaj #16 gönderen reklilker » Çrş Şub 16, 2011 3:58 pm

http://www.vantagesportscars.com/wp-con ... 64-005.jpg

Benim arabamda metalik mavi ve ben şu an arabayı komple kazıtma aşamasına geldim. Aynı renk sıkıntısı bende de var. Ruhsatta kaybolmuşken EK-1 ve yeni boya faturası ile halihazırda ruhsat yenilenecekken rengi de değiştirmeyi planlıyordum. Mavi çok sevdiğim bir renk ve yine mavi de kalsın diye düşünüyorum. Üstte attığım link e tıklarsan, bu rengi düşünebilirsin.

dis-aksam-f9/ece-nin-taban-saci-degisimi-ve-curuk-tamiri-fotolari-t10534.html

Bu link ile de benim arabamın durumunu inceleyebilirsiniz. Henüz kaportadayız. :)

Bu arada sanırım o mavi rengin renk kodunu buldum, 1 sn.

Sea blue #1 64-66 12 L360 12333
[highlight=#ffff40]New Life![/highlight]

Resim
Kullanıcı avatarı
suvos
Vosdost
Vosvosumun adı: totoş

Cvp: Cvp: BU RENK 1303S'E GİDERMİ

Mesaj #17 gönderen suvos » Prş Ara 29, 2011 12:39 pm

kadircan yazdı:mat için zeminin neredeyse sıfır olması gerekiyor ve çizikleri düzeltemezsiniz

hatta benim boyacım ısrarla mat yapalım diyor ben yanaşmıyorum,böyle hevesli bir boyacıda bulmak zordur :)

ben mavisini attım tavsiyem çok güzel oluyor ben metalik mat attım fakat kadircan arekadaşın yazdığı gibi çizikleri saklayamadım ama muhteşem araba gece bile parlıyor nasıl matsa :) http://img819.imageshack.us/img819/6236 ... 11002l.jpg kırmızı müthiş olur.ama yorumlarda mantıklı

“Dış Aksam, Döşeme, Lastik ve Jant” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir