Sadece Bizdeeee...!!! (VosvosDoctor)

Bu bölümde konu ile ilgili sorunlarınızı ve tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
Kullanıcı avatarı
KONI
Vosdost

Sadece Bizdeeee...!!! (VosvosDoctor)

Mesaj #1 gönderen KONI » Pzt Ağu 01, 2011 3:38 pm

Evet syn. vosvos kullanıcıları artık vosvos'larınızın döşemelerin yan ve orta kapaklarının kırılmasına,çatlamasına,ezilmesine,çürümesine ve yamulmasına son verdik...Biliyorsunuzki bu kapaklar orjinalinde plastik ve çok ince dayanıksız bir malzemeden yapılıyor.Bizim kendi makinelerimizde orjinaliyle birebir ölçüde bastığımız bu kapaklar ömür boyu gidiyor.Yani plastik alıp kırılınca birdaha yenisine para vermiyorsunuz.Bunun çiftine 120 tl veriyorsunuz ve ömür boyu kullanıyorsunuz.Kapaklar sert sac'dan yapılıyor ve çok kuvvetli,dayanıklı bir şekilde oluyor.Şimdiye kadar montajını yaptığımız müşterilerimiz çok memnunlar.Yani kısacası bunu alıyorsunuz ve ömür boyu kullanıyorsunuz...Orjinaliyle birebir ölçüdedir ve çok rahat bir şekilde orjinali gibi oturuyor...

Adres : Bağdat caddesi no:478 Maltepe/İST. (Maltepe kardelen düğün salonu'nun 50 mt. gerisi klas bar altı veya maltepe kiler çaprazı)
TeL : ( 0532 ) 403 56 64 Tuncay UsTa

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Kullanıcı avatarı
sener1907
Vosdost

Cvp: Sadece Bizdeeee...!!! (VosvosDoctor)

Mesaj #2 gönderen sener1907 » Pzt Ağu 01, 2011 6:00 pm

Mantıklı,Güzel bir çalışma elinize sağlık.Maddi durumları düzeltince alabilirim.
Kullanıcı avatarı
KONI
Vosdost

Mesaj #3 gönderen KONI » Pzt Ağu 01, 2011 10:42 pm

Amacımız Vosvos'larımıza aldığımız bir parçanın ömürlük gitmesiydi bu parçadan başladık...Orjinali plastik çok zayıf olduğundan sürekli kırılıpta yenisini almayı ortadan kaldırdık...Evet mantıklı neden;Çünkü bunu bir sefer alıyorsunuz ve birdaha almıyorsunuz...Herşey vosdost'ları için...Saygılar...
Kullanıcı avatarı
sener1907
Vosdost

Mesaj #4 gönderen sener1907 » Sal Ağu 02, 2011 10:18 am

Çalışmalarınızın diğer parçalarda da sürmesini diliyorum...
vosvosserdar
Vosdost

Mesaj #5 gönderen vosvosserdar » Sal Ağu 02, 2011 5:44 pm

dün yazmayayım dedim ama bügün duramadım.lütfen yanlış anlamayın.

11 senedir 1 kere kırmadım ben bu parçayı.çok titizimdir ama zamanı gelince horda kullnıyorum tabi.

çalışmanız gerçekten :alkış: :alkış: :alkış: .

bu arada dükkanın adresi de mevcut istanbula gelince merhaba ya gelicem. :yıldız:
vosvosta her türlü yardıma hazırım.msn ve telefonla ulaşabilirsiniz.

ResimResim
Kullanıcı avatarı
KONI
Vosdost

Mesaj #6 gönderen KONI » Sal Ağu 02, 2011 10:00 pm

Yok hayır kesinlikle yanlış anlamayız beyefendi biz her zaman eleştirilere açığız biliyorsunuz... :) Ama şunu söylemek istiyorum resimde gördüğünüz vosvos bizim müşterimiz olalı yanılmıyorsam 5 defa kırdı o kapağı bizde onun sayesinde bu buluşu bulduk... :heyyo: Ama buluşlarımız bununla sınırlı kalmayacak daha güzel ve faydalı buluşlarla sizlere yardımcı olmaya çalışcağız ... Saygılar... :ok:
Kullanıcı avatarı
atakan77
Moderatör
Moderatör
Kan Grubu: 0 Rh +
Vosvosumun adı: Turna

Mesaj #7 gönderen atakan77 » Çrş Ağu 03, 2011 12:21 am

KONI yazdı:Yok hayır kesinlikle yanlış anlamayız beyefendi biz her zaman eleştirilere açığız biliyorsunuz... :) Ama şunu söylemek istiyorum resimde gördüğünüz vosvos bizim müşterimiz olalı yanılmıyorsam 5 defa kırdı o kapağı bizde onun sayesinde bu buluşu bulduk... :heyyo: Ama buluşlarımız bununla sınırlı kalmayacak daha güzel ve faydalı buluşlarla sizlere yardımcı olmaya çalışcağız ... Saygılar... :ok:

Yan bakalitleri 5 defa kıran arkadaş eminim bunları da affetmez :) Elinize sağlık güzel olmuş fakat bu tip satış amaçlı ürünler bildiğim kadarı ile "vospazar"da yayınlanıyor. Her türlü buluşunuzu burada tanıtın. Fiyat ve ürün bilgisini vospazara ekleyin çünkü orada daha fazla kitleye ulaşacaktır ürününüz. iyi günler :)
Kullanıcı avatarı
efemm006
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +
Vosvosumun adı: VosbiCan

Mesaj #8 gönderen efemm006 » Çrş Ağu 03, 2011 8:59 am

MAntıklı bir çalışma emeğinize sağlık..
Erdi Hasırcı
Kullanıcı avatarı
KONI
Vosdost

Mesaj #9 gönderen KONI » Prş Ağu 04, 2011 10:38 pm

atakan77 yazdı:
KONI yazdı:Yok hayır kesinlikle yanlış anlamayız beyefendi biz her zaman eleştirilere açığız biliyorsunuz... :) Ama şunu söylemek istiyorum resimde gördüğünüz vosvos bizim müşterimiz olalı yanılmıyorsam 5 defa kırdı o kapağı bizde onun sayesinde bu buluşu bulduk... :heyyo: Ama buluşlarımız bununla sınırlı kalmayacak daha güzel ve faydalı buluşlarla sizlere yardımcı olmaya çalışcağız ... Saygılar... :ok:

Yan bakalitleri 5 defa kıran arkadaş eminim bunları da affetmez :) Elinize sağlık güzel olmuş fakat bu tip satış amaçlı ürünler bildiğim kadarı ile "vospazar"da yayınlanıyor. Her türlü buluşunuzu burada tanıtın. Fiyat ve ürün bilgisini vospazara ekleyin çünkü orada daha fazla kitleye ulaşacaktır ürününüz. iyi günler :)

Evet haklısınız vospazar bölümünde olması lazım ama oraya ilan olarak verirken 3 defa hata oluştuğu için buraya konu açmamın soru-cevap şeklinde olunca daha faydalı olacağı için buraya açtım konuyu...Tabiki bundan sonraki satış ilanlarımız her zmn vospazar bölümünde olacak ... Saygılar ...
Kullanıcı avatarı
KONI
Vosdost

Mesaj #10 gönderen KONI » Prş Ağu 04, 2011 10:40 pm

efemm006 yazdı:MAntıklı bir çalışma emeğinize sağlık..

Tşk.ler efendim ... Her zmn vosvos'larımız için faydalı şeyler yapmamız piyasadaki ötv'den kurtulupta son kalan vos'larımız için daha güzel olacak ... Saygılar ...

“Dış Aksam, Döşeme, Lastik ve Jant” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir