kromaj ve ya nikelaj

Bu bölümde konu ile ilgili sorunlarınızı ve tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
Kullanıcı avatarı
suvos
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +
Vosvosumun adı: totoş

kromaj ve ya nikelaj

Mesaj #1 gönderen suvos » Çrş Eki 19, 2011 4:17 pm

merhaba arkadaşlar vos ustalarından tiktak nikelaj'ın telefonunu aldım aradım fakat vosumun ihtiyacı olan işlemleri yapmadığını söyledi sizden ricam kapı kolları ayna sinyal üstü vb.aksamları krom yada nikelaj herne ise yaptıran varmı varsa nerede ben ankaradayım bilgi verebilirse sevinirim malum vosvos parlamadan olmuyor.ben internetten bayağı buldum ama çoğu küçük işlerle uğraşmıyor sonra kriz diye ağlıyor anlayamıyorum.biriside marka takılıyor mersedes bmv felan vos deyince pahalı gelir sana diye fiyat bile vermedi sanırım kendi karakterinide kromlamış,yani varmı yaptıran adres numara yazarsa sevinirim. :heyyo:

Kullanıcı avatarı
suvos
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +
Vosvosumun adı: totoş

Cvp: kromaj ve ya nikelaj

Mesaj #2 gönderen suvos » Prş Kas 03, 2011 5:31 pm

galiba nikelaj veya krom işi yaptıran yok hiç teşekkürler.

“Dış Aksam, Döşeme, Lastik ve Jant” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir