Camurluklara tadilat

Bu bölümde konu ile ilgili sorunlarınızı ve tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
Ayaz_241
Vosdost
Kan Grubu: B Rh +

Camurluklara tadilat

Mesaj #1 gönderen Ayaz_241 » Prş Eki 20, 2011 8:06 pm

Merhabalar ben izmirden Volkan, vosumu topluyorum tüm kazıma işlemi bitti, camurluklarin 4 tanesi araya Parca konularak simetrik ölçüde genişledi , fakat lastikle arası biraz açık kaldı, araç biraz basılsa çok hoş duracak arka kurma yöntemiyle alcaltiliyormus onleride en basit helezonlari kesmek helezonlari kesmek araçta suspsnsiyonu yok etmek gibi birsey sizlere sorum en
güzel yöntem nedir önler İcin benim kafamda flaş yapıp 4 janti 17 jant ince yanak lastikle o açıklığı gidersem nasıl olur fikirleriniz ve önerileriniz benim İcin önemli

Kullanıcı avatarı
suvos
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +
Vosvosumun adı: totoş

Cvp: Camurluklara tadilat

Mesaj #2 gönderen suvos » Pzt Kas 21, 2011 5:41 pm

merhaba bence çok hoş olur ama ince yanak lastik bizim ülkemizde bizi yorar gibi geliyor çünki ben artık bıktım çukurlardan birde vergi alıyorlar en gücüme giden de bu :kötü: ama çok güzel durur jant ta uyarsa :ok: şimdiden güle güle kullan yapım sonrası resim eklemeyi unutma.
yavuzss
Moderatör
Moderatör
Vosvosumun adı: Portakal

Cvp: Camurluklara tadilat

Mesaj #3 gönderen yavuzss » Pzt Kas 21, 2011 6:45 pm

İzmir'in yolları için hele hiç uygun değil düşürülmüş araba ve dar yanak :) 1302 1303 modelleri için helezon kesmek yerine spor helezon takıp 4-5cm civarı önü düşürme imkanın var.

“Dış Aksam, Döşeme, Lastik ve Jant” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir