1961 Karmann Ghia yardımcı Olursanız Sevinirim

Bu bölümde konu ile ilgili sorunlarınızı ve tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
Kani Berk
Vosdost
Kan Grubu: B Rh +

1961 Karmann Ghia yardımcı Olursanız Sevinirim

Mesaj #1 gönderen Kani Berk » Cum Mar 09, 2012 3:40 pm

1961 Moldel Karmann Ghia bir aracım var ve bu aracı toplamak istiyorum Ancak Parcalarını Bulamıyorum Bana Yardımcı Olursanız Sevinirim

Kullanıcı avatarı
gürhan
Moderatör
Moderatör
Kan Grubu: 0 Rh +
Vosvosumun adı: TUHSİ

Cvp: 1961 Karmann Ghia yardımcı Olursanız Sevinirim

Mesaj #2 gönderen gürhan » Cmt Mar 10, 2012 11:10 pm

hurdacı bekir, erdoğan özelçi, bir kaç isim daha vardı ama hatırlayamadım şu an...facebooktan ekleyin..birde vosvos parçaları nı ekleyin face den...zorda olsa belki faydası olur...bulabildiğinizi bulun..gerisini yurt dışından alacaksınız...ceyhan oto da yardımcı olabilir....kolay gelsin.
Karmann Type 3
Vosdost
Kan Grubu: 0 Rh +
Vosvosumun adı: DayDay

Mesaj #3 gönderen Karmann Type 3 » Çrş Mar 28, 2012 1:59 pm

Aynı sıkıntı bende de var. Amerika'da kullanılmmış parça satan bir internet sitesi var ancak burada da herşeyi bulmak mümkün değil bulsanız bile oradaki satış bedeli dahi yüksek ki buna daha Türkiye için kargolama(shipping) bedeli eklemek lazım. Ancak toplu siparişte hem pazarlık şansımız artar hem de parça başına düşen kargo bedeli azalır. Bu şekilde parça temini düşünürsen beraber araştırıp sipariş verebiliriz. Bende 1500 Notchback var.
cevat
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +

Mesaj #4 gönderen cevat » Pzt Nis 16, 2012 10:41 pm

merhaba işiniz zor, bende 1967 squareback var yurtdışından parçaları topladım repro parçalar zaten yok deneceK kadar az ,herhalde biliyorsunuzdur Amerika SAMBA VW sitesini tavsiye ederim. Sorunsuz bir çok parça getirdim Yunanistanda da bir tanıdık var özellikle KARMANN için ondan parça bulabiliriz sizdeki notchback yürür vaziyettemi ?

“Dış Aksam, Döşeme, Lastik ve Jant” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir