motor sesi yalıtımı

Bu bölümde konu ile ilgili sorunlarınızı ve tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
bato
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +
Vosvosumun adı: kermit

motor sesi yalıtımı

Mesaj #1 gönderen bato » Pzr Mar 11, 2012 6:28 am

herkese merhaba, 73 model 1303ümün içinde sesten duramaz hale geldim artık ve bir an önce yalıtım yapmam gerektiğini düşünüyorum. ancak daha önce ne araştırdım ne de bu konuda bilgi sahibiyim. forumda biraz sağa sola baktım fakat pek tatmin olmadım. öncelikli sorunum arka camdaki havalandırma deliklerinden şoför tarafındakinden inanılmaz bir ses giriyor içeriye, resmen uğultu yaratıyor, el ile kapatıldığında bile yarı yarıya olmasada ses azalıyor. ilk hedefim ordan gelen sesi kesmek, bir sonrakide motordan gelen sesi. tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim. şimdiden teşekkürler.

şamkuteytsa
Vosdost
Kan Grubu: 0 Rh +
Vosvosumun adı: Haspağa

Cvp: motor sesi yalıtımı

Mesaj #2 gönderen şamkuteytsa » Pzr Mar 11, 2012 11:43 am

arka kaputtaki yalıtım malzemelerinden yıpramış olanların yıpranan yerlerine köpük sıkın. sonra düzeltirsiniz fazlalıkları. arkadan müdahale etmek daha pratik ve sağlıklı. tabi ordaki yalıtım keçeleri hala iş görüyorsa
"...olursanız belki Haspağa'yı bile görebilirsiniz..."

“Dış Aksam, Döşeme, Lastik ve Jant” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir