Vosvoslara uygun kılıf nereden bulabiliriz arkadaşlar

Bu bölümde konu ile ilgili sorunlarınızı ve tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
immortalerror
Vosdost

Vosvoslara uygun kılıf nereden bulabiliriz arkadaşlar

Mesaj #1 gönderen immortalerror » Çrş Tem 25, 2012 7:09 pm

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi vosvos kılıfına ihtiyacım var... Vos pazarda da birşey bulamadım. Dün kılıfları söküp anneme verdim çamaşır makinesine atsın diye :) atmış da sağolsun... Ama baktım ki çok fazla delik ve yırtık var kılıflarda yeniden kullanmaya gönlüm el vermedi... Bu konuda bir yardımcı olabilirseniz çok sevinicem arkadaşlarım.

Ne bileyim başka bir aracın belli bir modelinin kılıfları falan bizimkilere oluyorsa netten metten almak istiyorum... Deliksiz-yırtıksız çıkma kılıf varsa da kabulüm :)

serdarbuğan
Vosdost
Kan Grubu: AB Rh +
Vosvosumun adı: çilek

Cvp: Vosvoslara uygun kılıf nereden bulabiliriz arkadaşlar

Mesaj #2 gönderen serdarbuğan » Prş Tem 26, 2012 9:33 pm

kılf biraz zor gibi en iyisi diktirmek galiba ben öyle yaptım yaklaşık altı yıl önce diktirdim hala ilk günkü gibi ne delik ne yırtık var.kılıflar daha çabuk yıpranıyor artı kayma potluk yapıyor .tabiiki temizliğinede dikkat etmek lazım arada bir hafif nemli sabunlu bir bezle silersin pırıl pırıl olur.yani kısacası iyi bir kumaş iyi bir döşemeci ile ömürlük olur döşemelerin :ok:
Resim
immortalerror
Vosdost

Cvp: Vosvoslara uygun kılıf nereden bulabiliriz arkadaşlar

Mesaj #3 gönderen immortalerror » Cum Tem 27, 2012 7:31 pm

önerin için sağol hocam, eyw. ;)

“Dış Aksam, Döşeme, Lastik ve Jant” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir