degişime karşı orjinallik..

Bu bölümde konu ile ilgili sorunlarınızı ve tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
pıtırcık

degişime karşı orjinallik..

Mesaj #1 gönderen pıtırcık » Prş Haz 09, 2005 8:00 pm

ewet belkı bolume ters olcak ama sunu soyleyım grcekten guzel seyler yapılabılıyor ama benı en hasta eden arabalar tamamen orjınale sadık kalarak toplanan arabalar oluyor nedense ... benım kendı dusuncem arabanın dısına yaptıgımız her yenılık onun omrunu kısaltıyormus gıbı gelıyor ...

fùhrer
Administrator
Administrator
Kan Grubu: AB Rh +
Vosvosumun adı: SrtK

Mesaj #2 gönderen fùhrer » Prş Haz 09, 2005 8:31 pm

Dostum pitircik,
baba bu zevk meselesi. Yani bende arabanin di$ gorunumumun orjinaline sadik kalinarak gorunmesi isterim. Ama artik vosvos tutkusu insana oyle $eyler yaptiriryor ki insan yolda giderken normal bir tosbagaya bakmiyorda, farkli bir gorunume burunmus tosbagaya 'Anaa arabaya bak, la ne hale sokmu$lar aleti, vay beeee' gibi laf atmalar insanin ho$una gidiyor haliyle.
Ne varsa orjinalde var.
vosbik
Administrator
Administrator

Mesaj #3 gönderen vosbik » Prş Haz 09, 2005 9:28 pm

slm.bende orjinalciyim ama dalak ın da söylediği gibi vosa bu şeklilde laf atanlar olunca insan daha bir gururlanıyor.birde yapılan aksesuar insanın hoşuna gidince daha farklı şeyler yapası geliyor.sonuçta aksesuar eklendikçe ekleniyor ve ortaya bambaşka bir vos çıkıyor.
Resim

VOSUM SATILIKTIR.(İLGİLENEN ARKADAŞLAR ÖZEL MSJ ATSIN LÜTFEN)
cakabo
Vosdost

Mesaj #4 gönderen cakabo » Prş Haz 09, 2005 11:28 pm

evet yeri gelmişken bende burda orjinalcilerin içinde sıkışıp kaldım(söylememe gerek yok onlar kendilerini iyi bilir=ata,onur).. yaaa orjinalcilere karşı değilimde biraz göze ve kulağa hitap etmenin hafiften makyajın kime ne zararı var dimi ama.. önemli olan vosvos ruhunu kaybetmesin biraz görsellik ve ilgi çekicilik onun gelecek kuşaklar tarafından tanınmasına ve sevilmesine vesile olacaktır..
Tosbağa
Vosdost

Mesaj #5 gönderen Tosbağa » Cum Haz 10, 2005 8:09 pm

Orjinale +10000000000 abartmış gibi olmiyim de bende orjinal bişi görünce bitiyorum yani...
Saf Alman Cemile... :D

Resim
oguzhan
2006 Bakımlı Vosvos Ödülü

Mesaj #6 gönderen oguzhan » Prş Haz 16, 2005 10:26 am

FAZLA ABARTIYA KAÇMAMAK KAYDIYLA +5 ORJİNALLİK +5 MODİFİYE =10 :)
THE END
efeeryurt
Vosdost
Vosvosumun adı: Tospacan

Mesaj #7 gönderen efeeryurt » Prş Haz 16, 2005 6:21 pm

bencede orjinal görünmesi daha bi hoş oluyo.. fakat bende hem nette olsun hemde trafikte, dış tarafı modifiyeli olan vos'lara hayran kalıorum.. fakat adam akıllı özenerek yapmışsa.. ben orjinalden çıkarmıyım? bnce HAYIR... :shock: :shock:
qui-gon jinn
Vosdost

Mesaj #8 gönderen qui-gon jinn » Prş Haz 16, 2005 10:49 pm

ben de orjinalcilerden oluyorm galiba, babamdan kalıtsal geçti sanırım. küçükken baba çelik cant taktıralım, kalın lastik alalım, koltukları değiştirelim derdim de beni dikkate bile almazdı şimdi bile sağ tarafa da dikiz aynası taktıralım diyorum, "orjinali böle" diyo kestirip atıyo
oguzhan

Mesaj #9 gönderen oguzhan » Cum Haz 17, 2005 9:57 am

KARDEŞ VOSUN ÇOK GÜZEL YAAA ALLAH KAZA BELA VERMESİN
THE END
ir-on
Vosdost

Mesaj #10 gönderen ir-on » Pzr Haz 19, 2005 2:10 am

valla arkadaşlar ben orjinalden yanayim. neden diyeceksin?...
yasi almıis insanlar geliyor." bunlar ben gencken de vardi ayni bu haldeydi sifir gibi masallah.vaybe biz yaslandik dediginde" benim hosuma gidiyo.
yalniz mami Ata'yi da kendine benzettin

“Dış Aksam, Döşeme, Lastik ve Jant” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir