Bazı sıfır parçalar için yeni fiyat aldım bilginize

Bu bölümde konu ile ilgili sorunlarınızı ve tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
Kullanıcı avatarı
atay_si
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +

Bazı sıfır parçalar için yeni fiyat aldım bilginize

Mesaj #1 gönderen atay_si » Sal Ara 17, 2013 3:07 pm

merhaba arkadaşlar az önce kalkan ticaret(kadıköy) firmasından bir kaç parça için fiyat aldım . paylaşmak istedim.

Kapı fitilleri takım ... 40TL

Cam krikosu adet ... 90 TL

Kapı yan döşemeleri takımı ... 130 tl ( krem ve siyah seçenekleri var )

Stoplar adeti ..40 tl (70 TL ye de var mış)

Kılıf olarakta önerebileceğim bir yer var deri çok şık duruyor gri . link aşağıda ;

http://www.modacar.com.tr/KMDefault.aspx?ctrid=10644 geçen gün bir takside gördüm çok hoşuma gitti .

Kullanıcı avatarı
subutay2006
Vosdost
Kan Grubu: AB Rh +
Vosvosumun adı: PORTAKAL

Cvp: Bazı sıfır parçalar için yeni fiyat aldım bilginize

Mesaj #2 gönderen subutay2006 » Sal Ara 17, 2013 7:49 pm

kriko pahalı geldi bana
It's not a car, ıt's a VW

1973 1303 PORTAKAL
Murat KOCABAŞ
Doğu
Vosdost
Kan Grubu: AB Rh +

Mesaj #3 gönderen Doğu » Prş Ara 19, 2013 2:50 pm

Kapı fitili takım 40 tl ise çok kötü tavsiye etmiyorum, çifti 80 yani tanesi 40 lira olan var o biraz daha iyi. (tecrübe)

cam krikosu sanıyorum jopex marka. beş para etmez hiç almayın. kendi cam krikonuz orijinal ise eski ustalardan mutlaka onu tamir edecek birileri vardır. tamirli orijinal sıfır jopexten 3 kat daha iyidir. (tecrübe)

kapı döşemesi fiyat normal, hemen heryerde aynı. yalnız onun alt tırnak ve segmanlarını da almanız lazım, 60-70 te onlar tutuyor, tam hatırlamıyorum.

en ucuz olan stoplar tym marka ve çok çabuk rengi atıyor. bi pahalısı jopex var oda kötünün iyisi. en azından tym den daha kullanışlı.

koltuk kılıfları da çok kötü bence, deri gördüklerin ile o kılıfın alakası olmayacak ne yazık ki.
Kullanıcı avatarı
atay_si
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +

Mesaj #4 gönderen atay_si » Prş Ara 19, 2013 3:13 pm

Doğu yazdı:Kapı fitili takım 40 tl ise çok kötü tavsiye etmiyorum, çifti 80 yani tanesi 40 lira olan var o biraz daha iyi. (tecrübe)

cam krikosu sanıyorum jopex marka. beş para etmez hiç almayın. kendi cam krikonuz orijinal ise eski ustalardan mutlaka onu tamir edecek birileri vardır. tamirli orijinal sıfır jopexten 3 kat daha iyidir. (tecrübe)

kapı döşemesi fiyat normal, hemen heryerde aynı. yalnız onun alt tırnak ve segmanlarını da almanız lazım, 60-70 te onlar tutuyor, tam hatırlamıyorum.

en ucuz olan stoplar tym marka ve çok çabuk rengi atıyor. bi pahalısı jopex var oda kötünün iyisi. en azından tym den daha kullanışlı.

koltuk kılıfları da çok kötü bence, deri gördüklerin ile o kılıfın alakası olmayacak ne yazık ki.

verdiğin bilgiler için teşekkür ederim, önerilerini dikkate alacağım kesinlikle :) bi kere yapalım temiz olsun .

koltuklarım orjinal deri döseme fakat aşınmalar mevcut kotu duruyor ne önerirsin ?

“Dış Aksam, Döşeme, Lastik ve Jant” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir