1303 parçası lazım olanlar bana danışsın

Bu bölümde konu ile ilgili sorunlarınızı ve tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
yasinm
Vosdost

1303 parçası lazım olanlar bana danışsın

Mesaj #1 gönderen yasinm » Pzt Şub 27, 2006 8:59 pm

arkadaşlar elimde 1303 parçaları var dışarlarda aramayın sağlam olanları bana gerek olmayanları satabilirim istediğinize bağlı bunu buraya açıyorum akolında bişey olanlar özel msjla bana başvursunlar yanlız motor parçaları 1300hbriniz olsun kasadaki parçalarda 73model...SATILIK İLANI DİİLDİR BİLGİLENDİRME AMAÇLI AÇILMIŞTIR MAKSADIM DIŞARIDAN ARAMAMAK YORULMAMAK ELİMİZDE VARKEN YARDIMCI OLMAK...

Akhilleus
Vosdost

Mesaj #2 gönderen Akhilleus » Çrş Mar 08, 2006 3:06 pm

Yasin elindeki parçalar ne renk vostan çıkma?
Renk beyaz ya da kırmızıysa ve kaporta iyi durumdaysa ön kaput ve sağ ön çamurluğa talip olabilirim. Bu arada fiyat olarak ne dersin bunlara?
Bir de hala özelime mesajını bekliyorum kaput amortisörleri ve cam ısıtıcısı hakkında..
VW Bug has always been and always will;Other ones drive; "Akhilleus" KILL!
radiohead
Vosdost

Mesaj #3 gönderen radiohead » Cum Nis 28, 2006 11:49 am

bana el freni kolu ve teli lazım yasin.çanakkalede 2 kişiyiz.ikimizdede el freni kolu ve teli yok bulamıyoruz.yeter artık viteste bırakmaktan arabayı delirdik ya ....eğere linde warsa çok sewiniriz..
yasinm
Vosdost

Mesaj #4 gönderen yasinm » Cum Nis 28, 2006 12:54 pm

valla tüm parçalar tükendi bitti üzgünüm...
Have_a_Cigar
Vosdost

Mesaj #5 gönderen Have_a_Cigar » Cum Nis 28, 2006 11:46 pm

radioheat arkadaşım biz o işi ankaradan halletmeye çalışalım senin için hurdacılardan fren kolu ve sanırım sıfır fren telide buluruz burdan ;)
Resim
yasinm
Vosdost

Mesaj #6 gönderen yasinm » Cmt Nis 29, 2006 12:48 am

veya sana numara verelim bire bir yolasınlar sana kargoyla fln daha iyi olur ilk ağazdan alışveriş yapmış olursun çünkü insanların aklında soru işaretleri kalabiliyor arada aracı olunca buna meal vermemek için söyledim yanlış anlaşılmasın nasıl uyun olursa sana sitemizi kurmamızdaki birinci amaç dostluk +paylaşımdır...
Have_a_Cigar
Vosdost

Mesaj #7 gönderen Have_a_Cigar » Pzr Nis 30, 2006 1:46 am

doru haklısın yasin seninki daha mantıklı bencede direk irtibata geçmeleri daha iyi olur arkadaşların ;)
Resim

“Dış Aksam, Döşeme, Lastik ve Jant” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir