bir 1303'ün önünü düşürmek

Bu bölümde konu ile ilgili sorunlarınızı ve tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
Kullanıcı avatarı
sharky
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +
Vosvosumun adı: Ayşe.

Mesaj #11 gönderen sharky » Sal Mar 21, 2006 4:01 pm

Yay kesinnnnnnnn Yayyyyyyyyyy kesinnnnnnnnnnnn :hipnoz: :hipnoz:

:lol: :lol: :lol:

'73 Ayşe.
Bilbo
Vosdost

Mesaj #12 gönderen Bilbo » Sal Mar 21, 2006 9:26 pm

yay kesmeyin arkadaşlar, herşeyin bir hesabı kitabı var, bu işler bu kadar kolay olsaydı kısa yaylar vs.ler üretilmezdi, herkes yay keserdi, hatta metreyle yay satılır herkes istediği uzunlukta ucundan kestirip takardı.
Yayların hesaplanmış bir salınım oranı, sertlik derecesi ve sarım sayısı var, siz bunu kestirdiğinizde bütün bu hesapları bozmuş olacaksınız, yol tutuşunuz ve frenlemeniz daha iyi değil daha kötü olur ama vosvos alçak ve sportif görünür o ayrı. Ayrıca vosvosun önünü alçalttığınızda tekerlekler önden veya arkadan bakınca / \ bu hale gelir , bunu da rotçuda düzelttirmek lazım.
Er_cU

Mesaj #13 gönderen Er_cU » Sal Mar 21, 2006 9:38 pm

BEN JİMMYİ NEREDEYSE YERE SIFIR KULLANIYODUM.... ARKA LASTİKLER ŞASECİDE BMW 3.25 (E30) 'İN AYARLARINA GÖRE AÇILDI YANİ LASTİKLERİM

/ \

ŞEKLİNDE DURUYODU....ÖN YAYLARDA ÖN TARAFI 7 CM ALÇALTACAK KADAR KESİLMİŞTİ BEN EN UFAK Bİ SIKINTI YAŞAMADIM ARTI KESİNLİKLE YOL TUTUŞ YADA FRENAJ DA Bİ EKSİKLİK GÖRMEDİM AKSİNE DAHADA İYİLEŞTİ KESİNLİKLE... AMA BİLBONUN DEDİĞİ GİBİ BU İŞ SAKINCALI Bİ YERDE.... AMA BİZDE PARA YOK MALESEF :D

NOT: CAPS AÇIK KALMIŞ TÜM YAZIYI DEİŞTİRMEYE ÇOK ÜŞENDİM YANLIŞ ANLAŞILMA OLMASIN

“Dış Aksam, Döşeme, Lastik ve Jant” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir