taban ve kaporta bakımı

Bu bölümde konu ile ilgili sorunlarınızı ve tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
survivor
Vosdost

taban ve kaporta bakımı

Mesaj #1 gönderen survivor » Cmt May 06, 2006 1:04 pm

arkadaşlar öncelikle hepinize selamlar.......
ben iki yıldır vosvos sahibiyim.vosu aldığımdan bugüne kadar bakım oanarımlarını yaptırıyorum genelliklede sıfır malzeme kullanmaya çalışıyorum.şimdi tabanı ve kaportayı elden geçirip yaptırmak istiyorum ama maliyeti korkutuyor.bu işlerin yaklaşık maliyetleri hakkında bilgi ve önerilerinizi bekliyorum...
teşekkürler :shock:

Er_cU

Mesaj #2 gönderen Er_cU » Cmt May 06, 2006 10:45 pm

vosun durumu ne onu görmeden bi maliyet çıkarmak zor...günümüzde kaportacılar yeni parça tak çılığa alıştığı için vosla uğraşmak kimsenin işine gelmiyor gelsede ciddi yüksek rakam çekiyolar....ama aşağı yukarı iyi şartlarda bi vos toplayabilmen için boya 1000 kaporta 1000 ytl olarak bi genelleme yapabilrsin
caopi
Vosdost

Mesaj #3 gönderen caopi » Cmt May 06, 2006 10:50 pm

merhaba arkadasım suanda ben vosvosumu saşe ve kupayı ayırtarak

toplatıyorum kaporta ort. 1200 civarı tutuyor

boyada 800 valla zor ıs ama bıtınce muthıs olacagından emınım.
survivor
Vosdost

Mesaj #4 gönderen survivor » Pzr May 07, 2006 9:14 am

caopi yazdı:merhaba arkadasım suanda ben vosvosumu saşe ve kupayı ayırtarak

toplatıyorum kaporta ort. 1200 civarı tutuyor

boyada 800 valla zor ıs ama bıtınce muthıs olacagından emınım.

zonuldakta sadece taban yapımı 1500, kaporta boya 2000 yani toplam 3000-3500 arası diyorlar vosa o kadar vermedimki. ne yapacağım bilmem.
Er_cU

Mesaj #5 gönderen Er_cU » Pzr May 07, 2006 3:29 pm

yuhhhh daha neler.... iki vosda yanında hediyemi veriyolar????
cakabo
Vosdost

Mesaj #6 gönderen cakabo » Pzr May 07, 2006 4:27 pm

valla gerçekten içine sinecek şekilde toplatmak istiyorsan 4000-4500 ytl yi gözden çıkarman gerekiyor.. diğer türlü hep bi şeylerden kaçmış olacaksın ve sonradan tam olarak içine sinmeyecek.. ben şu anda bu maliyetlerle vosumu toplatıyorum ve daha fazla çıkmasından da korkmuyor değilim.. şimdiden kolay gelsin..
[align=center]0532 521 15 74
SEVMEK BİR ŞEYİ SEVMEKTİR VOS KADAR..!
http://www.youtube.com/watch?v=rHJZBwtS6JU]Resim
[/align]
ehrimen
Vosdost

Mesaj #7 gönderen ehrimen » Pzr May 07, 2006 10:39 pm

var mı arttıran? en büyük teklif cakabodan 4500 ytl olarak geldi.. Yaw, eğer abarmazsanız 2 milyara gayet güzel toplanabiliyor bir vosvos. 4.5 milyara hemen hemen herşey değişip sıfır malzeme kullanılıp v.s. kusursuz bir şekilde toplanır ama yine paslanır yine paslanır :D
There are three kinds of lies:
Lies, Damned Lies and Statistics.

Benjamin Disraeli
olcaytuna
Vosdost

Mesaj #8 gönderen olcaytuna » Pzt May 08, 2006 11:43 am

hiç uğraşma sat.... üstüne ekle, doğru düzgün bir vos al .... hem başın ağrımaz kaportacı-boyacıda hemde uzun süre arabasız kalmazsın.
buswagendotcom

weber inside!
Have_a_Cigar
Vosdost

Mesaj #9 gönderen Have_a_Cigar » Pzt May 08, 2006 6:51 pm

Cakabo kardeşim sen ciddimisin ya gerçekten bukadar maliyeti varmı sana vay be şimdiden çok merak ettim bitmiş halini sen toplatma işinin hakkını vereceksin anlaşılan :alkış: :ok:
Resim
cakabo
Vosdost

Mesaj #10 gönderen cakabo » Pzt May 08, 2006 7:01 pm

olcay abinin dediği aslında bi bakıma doğru ve daha mantıklı.. ama hepimiz aynı düşünürsek bir zaman sonra satın almak isteyeceğimiz hiç vos kalmayacak.. maddi açıdan zor olsada kimi zaman ve böyle bir sevgi için bitakım olanakları zorlamak gerekiyo.. tamamlanınca aramızda çok daha farklı bir bağ olacağını düşünüyorum çünkü her şeyini görmüş ve onun yeniden hayata bir müddet bile olsa dönüşünü sağlamış olacağım.. işin daha fazla ekstrasını istediğinizde bu maliyetin daha yukarılara çıkacağından şüpheniz olmasın.. inşallah hepimizin vosu gönlümüze göre olur ve daha yıllar boyu özgürlük ve barışın simgesi olarak yollardan hiç eksik olmazlar..
[align=center]0532 521 15 74
SEVMEK BİR ŞEYİ SEVMEKTİR VOS KADAR..!
http://www.youtube.com/watch?v=rHJZBwtS6JU]Resim
[/align]

“Dış Aksam, Döşeme, Lastik ve Jant” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir