GÜZEL BİR JANT

Bu bölümde konu ile ilgili sorunlarınızı ve tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
[ WOLF ]
Administrator
Administrator
Kan Grubu: A Rh -

GÜZEL BİR JANT

Mesaj #1 gönderen [ WOLF ] » Cum Tem 01, 2005 9:14 pm

Arkadaşlar resimde gördüğünüz vosa otoparkta rastladım jant ve lastikler gerçekten hoş..

montoya
Vosdost

Mesaj #2 gönderen montoya » Cum Tem 01, 2005 10:07 pm

süper de bu hangi vw nin jantı yaw,merak ettim şincik.?.
artı tesbit ve tahkikat için tebrikler murat aga....
ResimResim

...AT,AVRAT,BRAVEHEART...

Beyaz atlı prensini bekleme; seyise razı ol yoksa AT 'a kalırsın... Ulema Tavsiyesi...
_cem_
Vosdost

Mesaj #3 gönderen _cem_ » Cum Tem 01, 2005 10:12 pm

Murat Abi galiba flanşsız orjinal bir jant..... Güzel hakketen. :-(
[img:e347a4135f]http://img175.imageshack.us/img175/536/burvosder3sf.jpg[/img:e347a4135f]
Tosbağa
Vosdost

Mesaj #4 gönderen Tosbağa » Cmt Tem 02, 2005 11:43 am

Arkadaşlar bu vw nin jantı falan değil olsa 8 bijon olmazdı zaten üretilen modeline uyucak kadar bijonu olurdu! Bizim arkadaşın CorsaGSI'ında vardı OZ marka bir jant tam 10 tane bijon yeri vardı. Anlıyacağınız araştırıp bulucaksınız.
Saf Alman Cemile... :D

Resim
efeeryurt
Vosdost
Vosvosumun adı: Tospacan

Mesaj #5 gönderen efeeryurt » Cmt Tem 02, 2005 3:50 pm

gerçekten güzelmiş, nerde gördün bu arabayı murat abi?
Resim
montoya
Vosdost

Mesaj #6 gönderen montoya » Cmt Tem 02, 2005 9:39 pm

farkında mısınız ama bizim er-cu bu konuya tek bi yorum yasmıyo,acep accık bi kıskançlık olabileeer mi :)hani kendinden başka 16'' rims pek yok falan diyodu da ondan ortalığı karıştıram dedim,kıh kıh kıh {----haince gülme efekti...
ResimResim

Beyaz atlı prensini bekleme; seyise razı ol yoksa AT 'a kalırsın... Ulema Tavsiyesi...
Er_cU

Mesaj #7 gönderen Er_cU » Sal Tem 05, 2005 9:35 am

yok len kanka ne kıskancam... ben jantları satıcam zaten büyük ihtimal...

bu jantlarda flanşlı bu arada... büyük ihtimal 8*80 ölçüsü falan var...küçük yani bijon aralıkları....

bizim ankarada ilk mam ları takanlardan biriyim nerdeyse adım gibi iyi biliyorum... ama artık çoğu arabada görüşüyorum benim jantlardan... şahin doğanların taktığı CMS 40 lara döndü sıyırıcam kayışı az kaldı...

bi takım 18" 1001 miles jant var.. lastiklerle beraber... pazarlık aşamasındayız bakalım adam kasmassa takasa gircem.... ama o zmanda vosu geri yükselt...para biriktir çamurlukları biraz daha açtırmak için yine bursa.... montoyanın evinde kal... gece bi sakatlık olcak diye uyuyama.....tekrar boya...araba 1 hafta bursada kalsın... oofff çok iş bee
Er_cU

Mesaj #8 gönderen Er_cU » Sal Tem 05, 2005 9:38 am

anaaaa len iftiracı ender daha yeni tikkat ettim... ayıp len ben hiç dedimmi benden başka 16" takan yok diye..?? ggelmiyim oraya... bizden önce quix denen arıza takmadımı ??? hakiki momo GTR ları???? bu arada melih abi nerelerde ya?? :cool:
montoya
Vosdost

Mesaj #9 gönderen montoya » Sal Tem 05, 2005 5:53 pm

kendisi hayatının hatasını yapmak üzere..evleniyor da accık..hazırlık hesaabı felan işte...:)
ben direniyom olm,evlenmiicem işte,bekar ölücem... :)
ResimResim

Er_cU

Mesaj #10 gönderen Er_cU » Sal Tem 05, 2005 5:57 pm

heyt aslanım be aynı kafadayız saygılar.. eskişehirde hatırlat biralar benden

“Dış Aksam, Döşeme, Lastik ve Jant” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir