CAM AÇMA KOLLARI

Bu bölümde konu ile ilgili sorunlarınızı ve tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
[ WOLF ]
Administrator
Administrator
Kan Grubu: A Rh -

CAM AÇMA KOLLARI

Mesaj #1 gönderen [ WOLF ] » Sal Tem 05, 2005 9:21 pm

Arkadaşlar piyasada vos için satılan cam kollarının çoğu kalitesiz.. İthal brezilya adıyla satılanlar felan fazla uzun ömürlü olmuyor özellikle plastik kılıfı felan deforme oluyor ..Kırılıyor.. Verdiğiniz para da boşuna gidiyor oda yetmezmiş gibi ek yerlerinden kırılıyor... İşte size taş gibi bir cam kolu orjinali aratmayacak cinsten... Ford taunus kolu çifti 5 YTL İki tipi bulunuyor Kromaj ve siyah renk tüm Ford yedek parçacılarında bulabilirsiniz.. Takmasıda çok kolay...

MAGGIE
2006 En Şirin Vosvos Ödülü
2006 En Şirin Vosvos Ödülü

Mesaj #2 gönderen MAGGIE » Sal Tem 05, 2005 11:45 pm

bana da cok lazım gercekten bunlardan sureklı kırılıyo dıgerlerı... nereden bulabılırım bunları bılınen bı yer war mı bılgınız ıcın tesekkurler
Resim

http://www.med-lis.com

medlis medical / TURKİYE
[ WOLF ]
Administrator
Administrator
Kan Grubu: A Rh -

Mesaj #3 gönderen [ WOLF ] » Çrş Tem 06, 2005 5:36 am

Tüm ford parçacılarında bulabilirsin
Tosbağa
Vosdost

Mesaj #4 gönderen Tosbağa » Prş Tem 07, 2005 1:14 pm

Murat abi bu çook iyi oldu sağol benimde sürekli kırılıyor. Sinir olmuştum artık kullanmıyordum camları zaten tamire ihtiyaçları var...
Saf Alman Cemile... :D

Resim
Akhilleus
Vosdost

Mesaj #5 gönderen Akhilleus » Pzt Tem 11, 2005 11:31 am

Arkadaşlar alırsanız kromajlı olanını alın siyah olanını alırsanız yerine vidalamak için koldaki kaplamayı kaldırmanız gerekiyor ve kaplama bi kez kalktı mı bir daha yerine eskisi gibi oturmuyor, ben benim tosbaadakileri sırf bu yüzden çıkarttım haberiniz olsun..
VW Bug has always been and always will;Other ones drive; "Akhilleus" KILL!
Er_cU

Mesaj #6 gönderen Er_cU » Cum Tem 15, 2005 9:14 pm

ehehehe bende ikiside yoktu iyi oldu alalım bari... wolf bi ilgilensen diyom... nerden bulcaz ford parçacısını?? :sirit: yada sendekileri sökelim
oguzhan
2006 Bakımlı Vosvos Ödülü
2006 Bakımlı Vosvos Ödülü

Mesaj #7 gönderen oguzhan » Cmt Tem 16, 2005 1:00 pm

ERCÜ BÜYÜKSANAYİDE FORD CU DOLLU OLUM Bİ GÜN GELDE BİRLİKTE ALIRIZ...................
THE END

“Dış Aksam, Döşeme, Lastik ve Jant” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir