Yeni Jantlarım...

Bu bölümde konu ile ilgili sorunlarınızı ve tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
LİMON
Vosdost

Mesaj #11 gönderen LİMON » Pzr Tem 10, 2005 1:09 pm

bende istioruuum ondaaaan... cem abi nerde yaptırdın bursada dimi? maliyeti nedir?

Copyright © 2005 LLC. Her hakkı saklıdır.BENGÜ#8
_cem_
Vosdost

Mesaj #12 gönderen _cem_ » Pzr Tem 10, 2005 9:04 pm

Yeni jant grubumu beğendiğinize çok sevindim. Yazdığınız olumlu cevaplar benim tuning coşkumu derin şekilde kırbaçlamakla beraber yeni projeler içinde inceden gazlıyor. Ama sonuç olarak herşey daha iyi voslar için. Armanthor lastik ebatlarım 195 x 50 x 15'dir. Jantlar 15" çap 6,5" yanaktır.(Küçük görünme sebebi ise; vosu henüz alçaltmaya fırsat bulamadık. Vos biraz leylek tribinde kaldı. İnce yanak lastik aldatıyor.)
Limon; flanş ve diskler Bursa'da yapıldı. jantlar 950 YTL, lastikler 650 YTL, disk ve flanşlar ise 200 YTL'yi buluyor. Ama uygun jant bulmak çok önemli. Biz Ender'le beraber bir hafta boyunca uygun jant aradık.(Takribi 200-250 çeşit jant baktık.) Ölçüler çok önemli. :2222:
Ayrıca uyarılarını dikkate alıcam Ercü. (Eyvallah kardeşim)
Saygılar Cem EMİR... :-D
[img:e347a4135f]http://img175.imageshack.us/img175/536/burvosder3sf.jpg[/img:e347a4135f]
armanthor
Vosdost

Mesaj #13 gönderen armanthor » Pzr Tem 10, 2005 10:07 pm

Anladim Cem, saol kardeş aciklama icin...
Bir tek hayatın var, yaşa!
Ya da en azından denerken öl....
modifiyelimanyak
FORUMDAN ATILDI

Mesaj #14 gönderen modifiyelimanyak » Sal Tem 12, 2005 10:13 pm

cem ben yakındanda gördüm gerçekten güzel olmuş... bu arada benim flanşlar tam merkezlemiyo heralde, 80-100 arası direksiyon titriyo.. olmazsa yenilesek mi ne dersin? bide benim jantlar 5 bijon kampana 4.. şu anda flanşlar kampanaya 3 bijonla oturuyo, onu düzeltebilirmiyiz??
Forum kuralları gereği forumdan uzaklaştırlmıştır

ADMİN

“Dış Aksam, Döşeme, Lastik ve Jant” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir