Düz cammı Yoksa Bombe cammı.

Bu bölümde konu ile ilgili sorunlarınızı ve tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
toyodilo
Vosdost

Düz cammı Yoksa Bombe cammı.

Mesaj #1 gönderen toyodilo » Sal Ağu 30, 2005 11:38 pm

:good: Son zamanlarda merak ettiğim bir konudur bu cam meselesi. Tercihlerde değişiyor . Sanki düz cam tercihi uzun süredir vos kullananlarda daha çok gibi. Vostürk'ün tercihlerini ve tercih nedenlerini merak ediyorum doğrusu. Hadi bakalım vostürk ailesi, klavye başına!... :x :x

''Lafla peynir gemisi yürüse, Derya kadar yağ benden''
Resim
[ WOLF ]
Administrator
Administrator
Kan Grubu: A Rh -

Mesaj #2 gönderen [ WOLF ] » Sal Ağu 30, 2005 11:47 pm

Valla benim tercihim bombeliden yana aksesuarın daha iyi yakıştığını düşünüyorum birde ön konsol olması güzel.. Ama düz camlıda hoş eğer o tür bir tercihim olsa 68 felan isterim.. Yani daha klasik ama onda aksesuar kullanmam tamamen orjinal kullanırım.. Tek yapacağım motor modifikasyonu olurdu.. Yani vos olsun da taştan olsun.. Dikkat ettiyseniz yurt dışındada bombeli camlar pek tutulmuyor genelde düz cam..
toyodilo
Vosdost

Mesaj #3 gönderen toyodilo » Çrş Ağu 31, 2005 12:46 am

Evet Volf! bende dikkat ettim. Bu tecihin nedeni muhtamelen daha nostaljik günmeleri.
Resim
raiden
Vosdost

Mesaj #4 gönderen raiden » Çrş Ağu 31, 2005 12:49 am

[font=Comic Sans MS] wolf +1 bende bombe cam var ama düz cam istiyorum bende ilerde inşallah yapacam bi vos daha, wolf.un dedii gibi içerisinde hiç bi deiişiklik olmıcak ama motor bi güzel olacak yane... :shck: [/font]
34vet41
Tıpta ve Aşkta katiyet yoktur....
[ WOLF ]
Administrator
Administrator
Kan Grubu: A Rh -

Mesaj #5 gönderen [ WOLF ] » Çrş Ağu 31, 2005 12:55 am

Klasik vosta yapılacak motor modifiyesi daha çekici olacaktır düşünsenize yolda çok seri bir klasik görünce insanlar ne kadar şaşırır özellikle bu bir vos ise.... :o
NT
Vosdost

Mesaj #6 gönderen NT » Çrş Ağu 31, 2005 10:06 am

Bende son günlere kadar düzcam olayından nefret ederdim.Bombeli olsun taştan olsun derdim.Ama biraz inceleyince daha klasik ve daha havalı olduğunu farkettim.Bence nekadar modifiye edersek edelim jant olsun,lastik olsun,tampon olsun vb orjinal havası bozulmuyor.daha asil duruyor.hele yurt dışındakileri görünce bitiyorum.Bu arada bendede bir bombeli var ama satarsam niyetim kesinlikle düzcam :eek:
vosbik
Administrator
Administrator

Mesaj #7 gönderen vosbik » Çrş Ağu 31, 2005 12:04 pm

slm.bende düz cam tercih edenlerdenim.şu an bombeli camlı bir vosum var.ama ileride bir düz cam almayı düşünüyorum.şöyle 1200 standart bir vos hiç fena olmazdı.düz camlara aksesuar bombelide durduğu kadar güzel durmuyor ama düz cam sade bencede daha güzel.WOLF'a bende katılıyorum.o vosu orjinal halinde tutup sadece motor modifikasyonuna gitmek lazım.
Resim

VOSUM SATILIKTIR.(İLGİLENEN ARKADAŞLAR ÖZEL MSJ ATSIN LÜTFEN)
oguzhan
2006 Bakımlı Vosvos Ödülü
2006 Bakımlı Vosvos Ödülü

Mesaj #8 gönderen oguzhan » Çrş Ağu 31, 2005 1:04 pm

BEN BOMBE CAM +1000 DERİMM
THE END
efeeryurt
Vosdost
Vosvosumun adı: Tospacan

Mesaj #9 gönderen efeeryurt » Çrş Ağu 31, 2005 7:24 pm

bizimde ilk başta düz camlı vos vardı, bence hoştu yaaa, ama şuan canavar gibi bi bombeli camlı vosa sahibim ve onu çoooook sevioruum :-(
Resim
toyodilo
Vosdost

Mesaj #10 gönderen toyodilo » Çrş Ağu 31, 2005 10:22 pm

[color=red] Haydi arkadaşlar önerilerinizi bekliyoruz. Vostürk bukadar mı?
Resim

“Dış Aksam, Döşeme, Lastik ve Jant” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir