Düz cammı Yoksa Bombe cammı.

Bu bölümde konu ile ilgili sorunlarınızı ve tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
Kullanıcı avatarı
bizmut
Vosdost
Vosvosumun adı: Aşil

Mesaj #101 gönderen bizmut » Pzt May 18, 2009 11:04 pm

Artik 66 1300 sahibi olarak duz cam diyorum =), ici daha genis fakat gorus acisinin bombeliye gore biraz azaldigini dusunuyorum.

1966 -1300
Vosumun adı Aşil'dir..
Kullanıcı avatarı
5665
Vosdost
Vosvosumun adı: limon

Mesaj #102 gönderen 5665 » Pzr May 24, 2009 2:31 am

Bu tamamen tarz meselesi bence.
Kimine bombeli cam daha çekici gelir bir başkasına ise düz cam.

Çokta bir önemi yok aslında,benim tek takıldığım nokta bu konuyu fanatikleştirmemek.

Düz camcılar ve bombe camcılar diye :)
Düz cam kullanan düz cam vosu deli gibi savunurken,diğer taraftan bombe cam kullanıcısı kendisi ona sahip diye deliler gibi bombeliyi övüyor falan...!

Çok gereksiz.
Vosvos bir yaşam biçimidir bana göre,düz camı,bombeli camı,presi,super beetle'si...Hepsi tek familya :)
Renkler hızla kirleniyordu,birinciliği beyaza verdiler..
savaş
Vosdost
Vosvosumun adı: KİRAZ

Mesaj #103 gönderen savaş » Çrş Tem 15, 2009 1:37 am

bombe camı tek geçerim. ve arabada mutlaka gögüs olmalı

bombe camı tek geçerim. ve arabada mutlaka gögüs olmalı

Kullanıcı avatarı
berk.gulerler
Vosdost
Vosvosumun adı: Harny

Mesaj #104 gönderen berk.gulerler » Cum Ağu 21, 2009 4:19 pm

68 düz cam kullanıcısıyım.daha once 74 bombe bir vosum vardı.ama 2 sınıde kullanmıs tecrube etmıs bırı olarak hasmetımı yanı duz cam vosumu tek gecerım.1 ay sonra modıfıyelı halının resımlerınıde eklerım..ben duz cama modıfıye yakısmıyor bombeye yakısıyor konusuna katılmıyorum !
Resim
Kullanıcı avatarı
TENCERE DİBİNKARA
Vosdost
Kan Grubu: AB Rh +
Vosvosumun adı: vostrıngo

Mesaj #105 gönderen TENCERE DİBİNKARA » Cmt Eki 03, 2009 8:45 am

BEN DÜZ CAM 1971 ALDIM TAMAMEN DAGITITM ...SERVIS CI OLDUGUMUZDAN HER SANTIMETRE KARESINI ELDEN GECIRIYORUM .BIR YILDIR SURUYOR . POWER DIREKSIYON YENI BITTI ŞİMDI SIRA KILAMADA LASRIKLER 17 İNÇ OLDU CAMURLUKLAR BUYUTULDU İÇ DEKARASYONU HALA DÜŞÜNCE AŞAMASINDA ...DEGERLI GÖRÜŞLERINIZI BEKLIYOIM BU ARA HER DAKIKASINI CEKTIM ....BU DA İŞİN GÜZELLIGI BENCE ILERDE YA NELERLE UGRAŞMISIZ DIYEBILECEGIZ ....DÜZ CAM .....EN GÜZELI BENCE ZATEN URUGUAYDA BUNLAR COK PAHALIYA GIDIYOR DIGERLERI HEPSI HURDLALIKTA ...................................
[ WOLF ]
Administrator
Administrator
Kan Grubu: A Rh -

Mesaj #106 gönderen [ WOLF ] » Cmt Eki 03, 2009 9:42 am

Fotoğrafları paylaşırsan fikir verebiliriz.. :ok:
Levendis
Vosdost

Mesaj #107 gönderen Levendis » Sal Eki 27, 2009 12:08 am

Düz cam da bombeli cam da olsa fark etmez,ancak özellikle Avrupa'daki Vosvos'cular genellikle bombeli camda üretim hatası olduğunu düşünmekteler.Sanırım sadece bir şehir efsanesi. :)
Bence ikisinden de kullanmak lazımdır.Bombe cam sahibi olarak düz camlıları fena halde merak etmekteyim. :kehkeh:

“Dış Aksam, Döşeme, Lastik ve Jant” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir