Karlık?

Bu bölümde konu ile ilgili sorunlarınızı ve tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
Kullanıcı avatarı
KIRELLİ
Vosdost
Vosvosumun adı: Mikrop

Karlık?

Mesaj #1 gönderen KIRELLİ » Cum Şub 29, 2008 2:52 am

Slm arkadaşlar.Malumunuz tosbağam kıbrısta ve ben gitmeden boyasız bir karlık alıp orda monte etmeyi düşünüyorum.Forumdaki konuyla ilgili diğer forumlardan öğrendimki Karlıkçı Halil de bulunoyrmuş hazır boyasız.Bunlardan alsam ebatlarda herhangi bi sorun çıkarır mı?Başka bi sorun ise yaz aylarında motorun soğumasını engelleyebileceğini okumuştum yine forumda. Bu konudaki fikirlerinizle de yardımcı olursanız çok sevineceğim...Şimdiden teşekkürler :)

Halil İbrahim KIRELLİ
cakabo
Vosdost

Mesaj #2 gönderen cakabo » Cum Şub 29, 2008 9:18 am

karlığı burada taktırmanı öneririm.. tamponlarda orjinal, yerli, brezilya olduğu için tam karşılamayabilir.. onlar takıyolar.. yazın motoru daha iyi soğutmak için türkyılmaz vw den motor kaputu ters açma aparatı alabilirsin.. kolay gelsin..
[align=center]0532 521 15 74
SEVMEK BİR ŞEYİ SEVMEKTİR VOS KADAR..!
http://www.youtube.com/watch?v=rHJZBwtS6JU]Resim
[/align]
Kullanıcı avatarı
KIRELLİ
Vosdost

Mesaj #3 gönderen KIRELLİ » Cum Şub 29, 2008 10:02 am

hmm.. teşekkürler cakabo:) peki aparatı kendim monte edebilirmiyim?
Halil İbrahim KIRELLİ
vosbik
Administrator
Administrator

Mesaj #4 gönderen vosbik » Cum Şub 29, 2008 3:37 pm

slm.aparatı kendin monte edebilirsin.birazcık zor oluyor ama elinden bu tarz işler geliyorsa yaparsın.arka kaputu söküp üst bağlantı noktalarına aparatı takıp tekrar kaputu yerine takacaksın.yanında sana yardım edecek birisi olursa iyi olur.(kaputu tutmak için vb)
Resim

VOSUM SATILIKTIR.(İLGİLENEN ARKADAŞLAR ÖZEL MSJ ATSIN LÜTFEN)
Kullanıcı avatarı
TheKidji
Vosdost
Vosvosumun adı: DeDe Bond (33 DD 007)

Mesaj #5 gönderen TheKidji » Cum Şub 29, 2008 9:26 pm

İbocum yaw sana zahmet kıbrısa gelirken o kaputu tersten açmaya yarayan aparattan banada bitane alırmısın :)benimde bu yaz ihtiyacım olcak ona :) şimdiden çok saol.hadi hemen gel bekliyorum :)
Resim
I'm the Vos,I don't need Nos
izmirli
Vosdost
Vosvosumun adı: ---

Mesaj #6 gönderen izmirli » Cmt Mar 01, 2008 1:45 am

Arkadaşlar aslında bende karlık takmak istiyorum ancak hava akımına bu kadar etkisi olduğunu öğrenince korktum açıkcası.. Ankara'da karlıkçı Halil de vardı ama ne kadar olduğunu bilen varsa yazarsa sevinirim. Ya korgo ile göndertcem ya da yakın zamanda gelirsem yine Ankara'ya geldiğimde taktırıp dönerim..

Ne kadar olduğunu bilen ya da sorabilecek varsa yazarsa lütfen ??
cakabo
Vosdost

Mesaj #7 gönderen cakabo » Cmt Mar 01, 2008 10:37 am

izmirli kargo işine girme.. bazen tam oturmayabiliyor çamurluğa.. en iyisi geldiğinde gidip orada taktır..
[align=center]0532 521 15 74
SEVMEK BİR ŞEYİ SEVMEKTİR VOS KADAR..!
http://www.youtube.com/watch?v=rHJZBwtS6JU]Resim
[/align]
Kullanıcı avatarı
KIRELLİ
Vosdost

Mesaj #8 gönderen KIRELLİ » Cmt Mar 01, 2008 11:10 am

vosbik yazdı:slm.aparatı kendin monte edebilirsin.birazcık zor oluyor ama elinden bu tarz işler geliyorsa yaparsın.arka kaputu söküp üst bağlantı noktalarına aparatı takıp tekrar kaputu yerine takacaksın.yanında sana yardım edecek birisi olursa iyi olur.(kaputu tutmak için vb)

anladım.elimden gelir heralde. denerim en azından . teşekürler vosbik:)
Halil İbrahim KIRELLİ
Kullanıcı avatarı
KIRELLİ
Vosdost

Mesaj #9 gönderen KIRELLİ » Cmt Mar 01, 2008 11:12 am

TheKidji yazdı:İbocum yaw sana zahmet kıbrısa gelirken o kaputu tersten açmaya yarayan aparattan banada bitane alırmısın :)benimde bu yaz ihtiyacım olcak ona :) şimdiden çok saol.hadi hemen gel bekliyorum :)

Cevdetim malumun bugün son günüm.fırsat olur da gidebilirsem mutlaka alırım.yoksa biriyle yollatırız 1 sana 1 tane bana;) yaza daha çok var zaten;)
Halil İbrahim KIRELLİ
Kullanıcı avatarı
KIRELLİ
Vosdost

Mesaj #10 gönderen KIRELLİ » Cmt Mar 01, 2008 11:14 am

Cakabodaki hava akımı bakımından biraz daha kullanışlı sanırsam. onda ızgara falan var çünkü... O tip bişey izmirde sorun yaratmaz heralde izmirli.
Halil İbrahim KIRELLİ

“Dış Aksam, Döşeme, Lastik ve Jant” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir