TEMİZLİKTE DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLAR

Bu bölümde konu ile ilgili sorunlarınızı ve tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
Reşat Değirmenci
Vosdost
Vosvosumun adı: düldül

Mesaj #81 gönderen Reşat Değirmenci » Prş Eki 07, 2010 9:43 am

sevgili murat abimiz güzel bilgiler için teşekkürler hemen yarın uygulamaya başlıyorum. eline sağlık

Kullanıcı avatarı
orko
Moderatör
Moderatör
Kan Grubu: B Rh +
Vosvosumun adı: müjqan' dı...

Mesaj #82 gönderen orko » Prş Eki 07, 2010 12:49 pm

gazlı bezle silmeyi çok yaptım. hele koyu renkli araçlarda inanılmaz sonuç verir. ancak herşey bir yana kişi titiz olmadığı sürece temizlik verimli olmaz. ve yazdan önce bir kıştan önce bir toplamda iki kere aracına kaliteli ve emin ellerde cila yaptırmalı. boya bu sayede çok uzun süre yıpranmaz. ayrıca bir de benim önerim olacak. ön camın lekesini içten silmek için oto fırçasını köpüklüyken normal şekilde suyunu silkeleyin. fırçayı cama içten sürün. pamuklu bir bez ile durulayın. cam mükemmel sonuçla termemiz olacak. bir çok vosvosta ön camda aşırı islenme olmaz ama sigara dumanı dahil kalorifer ve klima havası camda aşırı islenme yapar. bu işlem de her zaman süper sonuç verir...
stresss...

“Dış Aksam, Döşeme, Lastik ve Jant” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir