ZİFTLEME PÜTÜRLEME

Bu bölümde konu ile ilgili sorunlarınızı ve tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
deoper
Vosdost
Kan Grubu: AB Rh -
Vosvosumun adı: BöcükMobil

Mesaj #11 gönderen deoper » Sal Eyl 29, 2009 10:39 am

wööööööööööööööööööööööööööööööhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
yemişim sonax ı :D ben bizim göstepedeki mahmut ustaya 500lira verince hem curukleri onarıyor hemde putur atıyordu. da pahalı geldiydi :)

Resim
Kullanıcı avatarı
berk.gulerler
Vosdost
Vosvosumun adı: Harny

Mesaj #12 gönderen berk.gulerler » Prş Eki 01, 2009 1:42 pm

deoper yeme sonaxı adamlar temız ıs yapıyor.bızım arkadas yaptırdı 500 gundur kullanıyor hala ılk gunku gıbı :)
Resim
deoper
Vosdost
Kan Grubu: AB Rh -
Vosvosumun adı: BöcükMobil

Mesaj #13 gönderen deoper » Prş Eki 01, 2009 3:02 pm

sonax a götürmek için fazla rüküş suan benim araç :) önce oraya layık hale getirmek lazım :)
Resim
Kullanıcı avatarı
TENCERE DİBİNKARA
Vosdost
Kan Grubu: AB Rh +
Vosvosumun adı: vostrıngo

Mesaj #14 gönderen TENCERE DİBİNKARA » Pzt Kas 01, 2010 8:04 am

BANA KALIRSA ZIFTLEME ARACI YAZIN KOKUSUNDAN DURAMAZSIN . TABAN DÖŞMESINI KALDIRIP LIFTE ALIP HEM İÇİNİ HEM DIŞINI PÜTÜR ATTIRACAKSIN SONRA YALITIM NASIL OLUR GÖRECEKSIN BIR DAHA CÜRÜME OLMAZ TABI DAHA ONÇE CÜRÜKLERDEN ARINDIRDIYSAN BU DEDIKLERIM ....... KOLAY GELISN :)
Kullanıcı avatarı
orko
Moderatör
Moderatör
Kan Grubu: B Rh +
Vosvosumun adı: müjqan' dı...

Mesaj #15 gönderen orko » Pzt Kas 01, 2010 10:14 am

ustalar kızıyor bize her işi kendimiz yapmaya başladığımız için :) kolay gelsin...
stresss...
yavuzss
Moderatör
Moderatör
Vosvosumun adı: Portakal

Cvp: ZİFTLEME PÜTÜRLEME

Mesaj #16 gönderen yavuzss » Çrş Şub 02, 2011 8:26 am

Tabani puturleyenler su giderlerini de kapatmadiklarina emin olsunlar, pastan korumaya calisirken curutmesinler vosvosu daha beter.
Kullanıcı avatarı
canawar666
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +
Vosvosumun adı: CaNaWaR

Mesaj #17 gönderen canawar666 » Çrş Nis 20, 2011 3:07 pm

yavuzss yazdı:Tabani puturleyenler su giderlerini de kapatmadiklarina emin olsunlar, pastan korumaya calisirken curutmesinler vosvosu daha beter.

Merhaba yavuz bey su gıderlerı derken vosun ıcınde kapı esıklerı dısında nerede su gıderı var ? yardımcı olursanız sevınırım yarın oburgun puturleme yapıcaz vosuma komple soyduk aracı
Kullanıcı avatarı
karakartal_tr
Vosdost
Vosvosumun adı: İdil

Mesaj #18 gönderen karakartal_tr » Pzr Haz 26, 2011 2:09 pm

http://www.emulzer.com.tr

1) PÜTÜR KAUÇUK REÇİNELİ TABAN ALTI KORUYUCU

Tanımı
Emülzer Pütür otoların ve diğer taşıtların tabanlarına uygulanan, sentetik reçine esaslı, hızlı kuruyan ve kuruduktan
sonra son derece esnek koruyucu bir kaplamadır.

Kullanım Alanları
-korozyonu önleme -araç tabanlarının darbelere ve taş çarpmalarına karşı korunması -ses izolasyonu için kullanılır.

Avantajlar
Yüksek katı madde oranı ve yüksek akma limiti sayesinde dik yüzeylerde bile kalın katlar halinde uygulanabilir. Emülzer
Pütür ile otoların alt taban kaplamalarının orijinal görünümü elde edilebilir. Uygulamadan hemen sonra henüz yaşken
üzerine boya uygulanabilir. Kusma yapmaz.

Uygulama Alanları
Uygulamadan önce kutu 2-3 dakika kuvvetlice çalkalanmalıdır. Ürün özel ambalajında özel tabancası ile uygulanmaya hazır
viskozitede sunulmaktadır. özel tabancası ile 2.5-4.5 bar basınç ile uygulanır. Nihai görünüm çeşitli uygulama şekilleri
ile aşağıdaki şekilde geniş bir aralıkta değiştirilebilir: İri desen : düşük basınç/ yüksek viskozite/yüzeye uzaktan
uygulama İnce desen : yüksek basınç/düşük viskozite/yüzeye yakın uygulama Daha ince desen istendiğinde kaliteli bir
selülozik tiner ile hacimce %5-15 oranlarında inceltilebilir. Yüksek film kalınlıklarının daha iyi bir ses izolasyonu
sağladığı unutulmamalıdır.

Sarfiyat
Yaklaşık 1kg/m²

Ambalajları
1 litrelik özel kapaklı metal kutu

2) OTO ZİFTİ

Tanımı
Otomotiv, Karoseri, Döküm ve Metal sanayiinde, paslanma ve çürüme gibi sorunlara, ekonomik ve pratik bir çözüm sağlayan
bitüm solüsyonudur.

Kullanım Alanları

Avantajlar
Özellikle demir aksamı pastan koruyan bu boya, malzeme ve evsaf balımından benzerlerinden üstündür.
Sac aralarındaki boşlukları doldurarak su izolasyonunda en iyi neticeyi verir.
Kuruduktan sonra elastikiyetini korur; parlak ve dayanıklıdır.
Darbelere karşı diğer tip malzemelerden daha uzun ömürlüdür.
Normal hava şartlarında 1-2 saat gibi kısa bir zamanda kurur. Zamandan büyük ölçüde tasarruf sağlar.

Uygulama Alanları
Gerekirse inceltmek için her türlü sınai çözücü kullanılabilir. Fırça, pistole veya batırma usulü ile uygulanır.

Sarfiyat

Ambalajları
17 kg metal kutu
5 kg metal kutu
1 kg metal kutu
hunterakon
Vosdost
Kan Grubu: 0 Rh +
Vosvosumun adı: Maviş

Mesaj #19 gönderen hunterakon » Çrş Eyl 21, 2011 9:33 am

benim vostos u da ben ziftlettim malzemeler 40 lira 10 lirada işçilik tuttu:D kompresörle attırdım:D
Resim
geceyazankedi
Vosdost
Kan Grubu: 0 Rh -
Vosvosumun adı: Ce-Ku

Cvp: Cvp: ZİFTLEME PÜTÜRLEME

Mesaj #20 gönderen geceyazankedi » Cum Mar 23, 2012 11:56 pm

hunterakon yazdı:benim vostos u da ben ziftlettim malzemeler 40 lira 10 lirada işçilik tuttu:D kompresörle attırdım:D

Ya inanılmaz ucuz nerede yaptırdınız acaba ? Ben de ankaradayım bana da yaptıralım mı :ağla:
Vos Vos diye nicesine sarıldım...

vosdost.blogspot.com

www.geceyazankedi.com

www.facebook.com/her.gune.yeni.vos

“Dış Aksam, Döşeme, Lastik ve Jant” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir