jant ters çevirme

Bu bölümde konu ile ilgili sorunlarınızı ve tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
Kullanıcı avatarı
kırpık
Vosdost
Vosvosumun adı: Kırpık

Mesaj #11 gönderen kırpık » Cum Ara 18, 2009 2:48 am

sakın girme o işe kimse balans tutturamaz lapa lapa gidiyor sonra tekerler

Resim
Kullanıcı avatarı
orhancicek
Vosdost
Vosvosumun adı: paşa

Mesaj #12 gönderen orhancicek » Cum Ara 18, 2009 5:15 pm

slm arkadaşlar benim fikrim geldi yerli jant imalat yapan firmalar var sonuçta onlarda jant göbeklerini kaynatıyorlar onlara sorsak bizim problemimizi cözebilirlermi. sonuçta kalıp ve balans yapmaması için bir formulleri vardır diye düşünüyorum.
Kullanıcı avatarı
orhancicek
Vosdost
Vosvosumun adı: paşa

Mesaj #13 gönderen orhancicek » Cmt Ara 19, 2009 12:10 pm

evet arkadaşalar bugün itibari ile ustamıza sordum jantları ofsetli yapabiliçeğini söyledi . korkularımızdan bahsettim balans ve yalpa olayını doğrı işçilikle böyle bir sorun olmayaçağına beni ikna etti. şimdilik elimde 2.bir tk jantım olmadığı için ben yaptıramıyorum ama yaza doğru kesinlikle bu konu hakkında çalışmam olaçak
bu arada bu işlemi yapaçak olan ustam ankarada iş makinalarına jant imal ediyorlar. malum iş makinaları daha fazla güç ve ağırlıkta bizim vosvoslara göre.

şimdilik vosçakalın
Kullanıcı avatarı
berk.gulerler
Vosdost
Vosvosumun adı: Harny

Mesaj #14 gönderen berk.gulerler » Sal Ara 22, 2009 12:24 pm

Arkadaslar cok yakında yenı jantalrımızla boy gosterıcez...balans konusunda hıc sıkıntım yok ustama guvenmesem zaten gırmem boyle ıse..eger memnun kalırsam sızlerıde beklerım zonguldak a :)
Resim
Kullanıcı avatarı
ismiil
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +
Vosvosumun adı: ' EGE ' yeni vos 'portakal'

Mesaj #15 gönderen ismiil » Cmt Şub 13, 2010 11:09 pm

ankarada ivedik organize de yıldız jant servisi yapıyor problemsiz
vustang_muscle
Vosdost
Vosvosumun adı: TAZ

Mesaj #16 gönderen vustang_muscle » Pzr Şub 14, 2010 12:44 am

garantili balanslı en ufak sorunsuz jantlarınız istediğiniz offsette yapılır lastik temini vs herseyıyle teslim edilir amortısor coil over vs. 0534-624-62-54
oha vardır sabanı kırdırır oha vardır tum tarlayı surdurur ;)

irtibat msn:[email protected] tel: 0507 809 23 61
fanusrio
Vosdost

Mesaj #17 gönderen fanusrio » Pzt Şub 15, 2010 11:36 pm

oncelıkle merhaba jantrı cevırmenın hıc bı zararı yok gıdısı falanda etkılmıor ofset yapınca gorunntu cok guzel oluor jant bası 40 ytl arka ıkını cevırttrdım resımlerı var ama nasıl koyuluor bu sıteye bılmıorumm ıstersenız maıll atrımmm yardımcıda oluorum
rioo
VOGEN
Vosdost
Vosvosumun adı: CABBAR

Mesaj #18 gönderen VOGEN » Sal Şub 16, 2010 8:04 pm

cevaplaya tıkla aşağıdan altta resim ekleme bölümü çıkacak
açılan siteden resmini seç ve hos it tazısına bak bir süre bazı yazılar çıkacak resimle ilgili kopyala yapıştır

o kadar
MİTHAT AYDIN
FY077
Vosdost
Kan Grubu: 0 Rh +
Vosvosumun adı: yokki

Mesaj #19 gönderen FY077 » Pzt Mar 01, 2010 9:37 pm

Bende eski jantlarıma bahsettiğiniz işlemi ters cevirerek değilde içeri alarak kaynatılmıştı. Balans a gelince yapan ustanın eli ne kadar maharetli ona kalmış. Ben yaptırdıkdan sonra balans yapıldı abesk bi balans cıkmadı. Yaptırırken dikkat edilmesi gereken bence balans ve kaynak yapılırken dikkatli yapılması yoksa içeri geçebiliyor kaynak ve hava vs kacırabilir.

önce ve sonraki hallerinin resimleri.Aracımın üstündeyken cekilmiş resmi yok fakat arka jant baya güzel duruyodu ve güvenlik acısından bi problem yok.Jantı değiştirdiğim arkadaş halen kullanıyo. jant çamurluğun içinde kaybolmuyo en azından

[IMG:800:600]http://img18.imageshack.us/img18/9787/27012010316.jpg[/img]

[IMG:800:600]http://img718.imageshack.us/img718/4012/27012010319x.jpg[/img]
sende yalan oldun be vosum..
fanusrio
Vosdost

Mesaj #20 gönderen fanusrio » Sal Mar 02, 2010 9:49 am

bizimm bahsettımız olayda bu kımı ters cevırme dıyor kımı ofset dıyor.... gobekten kesılıor gerı sekılıp kaynatılıyorrr guzel olmuss boyayınca guzellıgı dahada bellı olurr .. pkı sen nekadra yaptrdın bu olayıı fıyat olarak paylasırmısın
rioo

“Dış Aksam, Döşeme, Lastik ve Jant” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: İncİ ve 1 misafir