TABAN SACI ALABİLECEĞİM YER İZMİR

Bu bölümde konu ile ilgili sorunlarınızı ve tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
Kullanıcı avatarı
memleketim64
Vosdost

Mesaj #31 gönderen memleketim64 » Pzt Mar 29, 2010 7:59 pm

cok sagol not aldim bornovada bakayim yazin artik r
Allah yardimcin olsun toplamak kolay degil am sonra cok güzal bir vosvos olacaktir , fotolari sabirsizlik la bekliyorum toplamakisteyen arkadaslar yol gösterici olacaktir ,

aslah
Vosdost

Mesaj #32 gönderen aslah » Sal Nis 06, 2010 10:02 pm

teşşekür ediorm ama zevk için yaptığım bi iş o yüzden özenerek yavaş yavaş yapıorm bi kaç ay alıcaktır bitmesi bitince yavaş yavaş yayınlarım :)
UgurKlc
Vosdost

Mesaj #33 gönderen UgurKlc » Pzt Eki 11, 2010 6:26 pm

VOGEN yazdı:taban sacı ist parçacılarda satılıyor vorumda parçacılar kısmında var sanırım 0,9 ya da 0,8 mm sac vostaki orjinal saclarda 1mm olması lazım

ben komple sac almıştım 250 idi fiyatı geçen yıl 350 diyende var iyi araştır

Nereden almıştın? İnternetten baktım 750 Tl diyorlar.
riva35
Vosdost

Cvp: motor ustası

Mesaj #34 gönderen riva35 » Prş Ara 16, 2010 11:23 pm

24ertugrul yazdı:ha bu arada izmir'de vosvos motor ustası arıyorsan usta önerebilirim.2007 yılında motorumu yapan bir usta var, karabağlar'da. 2 senedir motor tık demedi. ve sesine herkes hayran.istersen yardımcı olurum.

Arkadaşım bende motor yaptırmak istiyorum,bir ustaya gidiyorum ufak tamirler için ama..motor yaptırmak için pek güvenemiyorum.bu ustanın adını ve adresini verirseniz çok sevinicem..saygılar..
riva35
Vosdost

Cvp:ORJİNAL TABAN YAPIMI

Mesaj #35 gönderen riva35 » Prş Ara 16, 2010 11:32 pm

aslah yazdı:teşşekür ediorm ama zevk için yaptığım bi iş o yüzden özenerek yavaş yavaş yapıorm bi kaç ay alıcaktır bitmesi bitince yavaş yavaş yayınlarım :)

Sayın aslah,bende aynı dertten muzdaribim..komple taban sorunum var..peki bu tabanı,kupayı şaseyi ayırpdamı yaptınız yada söylediginiz yaşar usta kupayı söküptemi yapıyor?Bir başka sorum da..kalerifer borularıda var.bu dediginiz 400 tly dahilmi..1.20 mm saçdan yapılan..bunun orjinalin de kaynak degil biliyorsunuz.vidalanıyor kupa şaseye..O şekildemi yaptınız..yoksa kesilmiş saçı kaynatarak kupayı çıkarmadan..istanbulda hazır saçlar.çevresi kaplı..ve bir takım lastikler vs şeyler var..kalkan ticaret koymuş resimlerini.aynı o şekldemi.Yardımcı olursanız seviinirim.saygılar..
aslah
Vosdost

Cvp: TABAN SACI ALABİLECEĞİM YER İZMİR

Mesaj #36 gönderen aslah » Cum Ara 17, 2010 1:37 pm

selam , kupayla şasiyi ayırdım tabi daha önce kaynaklamışlar ama ben civatalı orjinal haline geri cevirdim, 400 tl ye kalorifer boruları dahil değil , kalorifer boruları dediğiniz içeriden geçen kalorifer borularımı yoksa kalorifer borularını kapatan en dıştaki bombeli kısımmı ? eger o dış kısımdan bahsediyorsanız onları 15 tl ye baska biyerde yaptırdım ama ordada yaptıralabilir, şaseyle kupayı birleştirilirkende araya lastik yerleştirdim vidaları sıktıkan sonra meges sürdüm, tabi vidaları ben direk takmadım , ufak bi destek ekledm fotoları bulursam ekliyim kalkan ticarette resimleri göremedim ekleyebilirseniz buraya bakalm .
riva35
Vosdost

Cvp: TABAN SAÇI

Mesaj #37 gönderen riva35 » Cmt May 07, 2011 9:16 pm

aslah yazdı:selam , konuya gec dahil oldm ama daha yeni yaptırdıgım için fiyat konusunda bilgi vereyim , taban sacları (sağ sol) , özellikle 1.20 mm kalınlıkta saçtan yaptırdım 400 tl ye izmirde....
SAYIN ASLAH..BU TABAN SAÇI KOMPLE DEGİŞTİREN ARKADAŞIN ADRESİNİ,TELEFON NUMARASINI RİCA ETSEM VERİRMİSİNİZ.BENDE AYNI DERTTEN MUZDARİBİM.VERİRSENİZ SEVİNİRRİM.SAYGILAR..
riva35
Vosdost

Mesaj #38 gönderen riva35 » Cmt May 07, 2011 9:18 pm

KUPAYI TABANDAN AYIRIP KOMPLE TABAN DEGİŞTİRECEK USTA ARIYORUM İZMİR DE.,BİLGİSİ OLAN ARKADAŞLAR YARDIMCI OLURSA SEVİNİRİM..
riva35
Vosdost

Mesaj #39 gönderen riva35 » Cmt May 07, 2011 9:23 pm

aslah yazdı:selam , kupayla şasiyi ayırdım tabi daha önce kaynaklamışlar ama ben civatalı orjinal haline geri cevirdim, 400 tl ye kalorifer boruları dahil değil , kalorifer boruları dediğiniz içeriden geçen kalorifer borularımı yoksa kalorifer borularını kapatan en dıştaki bombeli kısımmı ? eger o dış kısımdan bahsediyorsanız onları 15 tl ye baska biyerde yaptırdım ama ordada yaptıralabilir, şaseyle kupayı birleştirilirkende araya lastik yerleştirdim vidaları sıktıkan sonra meges sürdüm, tabi vidaları ben direk takmadım , ufak bi destek ekledm fotoları bulursam ekliyim kalkan ticarette resimleri göremedim ekleyebilirseniz buraya bakalm .

SAYIN ASLAH BANA ADRES YADA TELEFON VERİRSENİZ USTALA KONUŞMAK İSTERİM.ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER...
dragon99
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +
Vosvosumun adı: şimdilik passat 1.6 fsi

Mesaj #40 gönderen dragon99 » Pzr May 08, 2011 6:12 pm

arkadaşım saç satan yerlerde kilo ile düz saç alabilirsin. 1.5 mm saç öneririm ağır olur ama sağlamdır 200 tl civarında tutar. usta istiyorsan bergamadan serkan ustayı öneririm dış aksam kısmına konu açmıştım. bergama dışa kapalı bir sanayi olduğundan iş fazla olmuyor bu yüzden işçilik izmire göre baya ucuz sana yakın tavsiye ederim.

“Dış Aksam, Döşeme, Lastik ve Jant” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir