Takilan cakmaklik ve ardindan gelen sorunlar ...

Konuyla ilgi tüm sorun tavsiye ve tecrübelerinizi bu bölümde paylaşabilirsiniz...
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
cio18
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +
Vosvosumun adı: düldül (06 H 3232)
FİŞNE (34 VU 330)

Cvp: Takilan cakmaklik ve ardindan gelen sorunlar ...

Mesaj #21 gönderen cio18 » Sal Şub 15, 2011 8:26 pm

geçmiş olsun,yazın bende motoru,motor yıkama ilacı ile yıkayıp hiç beklemeden yola cıkınca öyle ufak birsey atlatmıstım:D benimkisi cok ufak birdurumdu ama inanılmaz üzülmüştüm sizi tahmin bile edemiyorumm:) yangın sondurucu sarttt bende halen alamadım.ve kesinlikle daha once vosvos ellememiş birisine gitme,ben birkere gittim sadece buji değiştirdi ama ondan sonra birdaha ayar tutmadı dikkat edin valla kolay gelsin.

VosVos ucuz araba değildir,aksine pahalı bir tutkudur....
Kullanıcı avatarı
kadircan
Vosdost

Mesaj #22 gönderen kadircan » Sal Şub 15, 2011 8:47 pm

geçmiş olsun,

konuyu dağıtmış gibi olmayayım ama bu yangın söndürücü işini niye ihmal ediyor insanlar,iki hafta önce ambarlarda bir kamyon kupa altından alev almıştı ve ilk duran ve müdehale eden bendim,tabii benim tüp arabamın ebadına göre iki kiloluk olduğu için kamyona yetmedi,yoldan zorla üç tane daha tüp buldukta alevleri durdurduk ve arabadaki 5kg içme suyu ilede soğutma yaptık,kalan kısmınıda itfaiye halletti,

ogün rahat 40 araba durdurdum yok dediler,artık ya bencilliklerinden yada gerçekten olmadığından,

lütfen arkadaşlar araçlarınızda en az 2 kg tüp bulundurun altı üstü 20-30 tl lik birşey ve son kullanma tarihlerini iyi takip edin,son kullanma tarihi geldiğindede 13tl ye doldurtabiliyorsunuz.

buarada motor bölmesinde yangın çıktığında motor kapağını hemen açmayın,önce var ise ızgaradan içeri biraz sıkın hemen ardındanda kapağı az açıp ateşin altına ve üzerine doğru sıkın
sertug
Vosdost

Mesaj #23 gönderen sertug » Prş Şub 24, 2011 11:54 pm

Çok geçmiş olsun :(

“Elektrik Aksamı” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir