Takilan cakmaklik ve ardindan gelen sorunlar ...

Konuyla ilgi tüm sorun tavsiye ve tecrübelerinizi bu bölümde paylaşabilirsiniz...
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
efHee
Vosdost
Kan Grubu: 0 Rh +
Vosvosumun adı: henüz yok :)

Takilan cakmaklik ve ardindan gelen sorunlar ...

Mesaj #1 gönderen efHee » Çrş Şub 09, 2011 10:20 pm

arkadaslar bugun baski balata , cakmaklik ve birkac sey icin biraktigim vosvosumu teslim aldim aksam uzeri oldu farlari yaktim bi sure sonra sol farim ve arka sol stop sondu ve korna calismamaya basladi 1 2 yumrukla bunu hallettim ama eve yaklastigimda cakmagi denemeye kalktim ve yerine taktiktan sonra once arac stop etti ardindan yanik kokulari geldi simdi eve park ettim sorun galiba yeni takilan cakmaklikta ustaya goturene kadar buyuk bi sikinti cikarmi ve elektrik aksamini tamir ettirmek istiyorum verebileceginiz oneriler varmi ? tum tesisatin degismesinde bi sikinti olurmu ?

Sonunda yollarda :)
aslah
Vosdost

Cvp: Takilan cakmaklik ve ardindan gelen sorunlar ...

Mesaj #2 gönderen aslah » Sal Mar 15, 2011 1:26 am

yanık kokuları geldyise akü kablolarını söksen iyi olurdu, geçmiş olsn
Kullanıcı avatarı
yunusbatmaz
Vosdost
Vosvosumun adı: SEVİMSİZ

Mesaj #3 gönderen yunusbatmaz » Sal Mar 15, 2011 11:21 am

çakmağı takan usta yanlış bağlamış sanırım ve sen çakmağı takınca (elektriğini nerden almışsa) kısa devreye düşürmüş büyük ihtimal.kutup başını çıkarmanı öneririm..Sigorta vs atmadıysa ( bi kontrol et) sürmemeni tavsiye ederim..başına daha büyük bir sıkıntı gelmesin yok yere..vosun tesisatından anlayan bir ustayla duruma müdehale etmen gerekli..
ResimResim
serdarbuğan
Vosdost
Kan Grubu: AB Rh +
Vosvosumun adı: çilek

Mesaj #4 gönderen serdarbuğan » Sal Mar 15, 2011 11:12 pm

size önerim sigarayı bırakıyorsunuz ve cakmaklığı iptal ettırıyorsunuz :) şaka bir yana büyük geçmiş olsun.
Resim
Kullanıcı avatarı
canawar666
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +
Vosvosumun adı: CaNaWaR

Mesaj #5 gönderen canawar666 » Cum Eyl 30, 2011 1:51 pm

Arkadaşlar bendede değişik bir sorun var yeni konu açmayayım dedim herkeze selamlar bu arada...:) bende gecenlerde çakmak taktırdım yolda gıderken telefonu teyıbın aux gırısınden baglıyorum ve telden muzık dınlıyorum aynı anda sarzada takıyorum ama sarza baglayınca ses parazıtlenıyor neden yapar bunu ? çakmağın calısmasında herhangı bır prob yok 1 haftadır kullanıyorum
yavuzss
Moderatör
Moderatör
Vosvosumun adı: Portakal

Mesaj #6 gönderen yavuzss » Cmt Eki 01, 2011 1:16 am

Bazı elektronik cihazlar parazit yapabilir, bunun çakmak ile bir ilgisi yok.

“Elektrik Aksamı” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir