Sigorta Eriyor.Yardım

Konuyla ilgi tüm sorun tavsiye ve tecrübelerinizi bu bölümde paylaşabilirsiniz...
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
Kullanıcı avatarı
yunusbatmaz
Vosdost
Vosvosumun adı: SEVİMSİZ

Cvp: Sigorta Eriyor.Yardım

Mesaj #11 gönderen yunusbatmaz » Pzt Mar 07, 2011 6:49 pm

70 model şeması lazımsa ben verebilirim..Ben kendi vosumun tesisatını ben çektim ve 8A kullandım ve hiçbir sigorta atma yakma gibi durumum olmadı..Ekstra sistemler yoksa vosta sigorta atmaz kolayına...

ResimResim
sertug
Vosdost

Cvp: Sigorta Eriyor.Yardım

Mesaj #12 gönderen sertug » Pzt Mar 07, 2011 7:44 pm

Paylaşırsan sevinirim Yunus.Senin daha önceden bi tecrüben varmıydı yoksa şemaya bakarak sıfırdan mı yaptın tesisatı?
ben sadece sigorta kutusundan çıkan karmamarışık olan tesisatı restore edip kablo fazlalığını azaltıcam , yalıtıcam.hatta tesisatı yaparken faydalandığın diğer dökümanlar varsa onlarıda paylaşırsan yararlı olur.bagaj içi fotoğrafları role vb diğer kucuk kutucuk şeyler nereye sabitlenir görmem faydalı olur benim için.
Teşekür ederim.. :)

“Elektrik Aksamı” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir