Araç Satış Devir İşlemleri

Konuyla ilgi tüm sorun tavsiye ve tecrübelerinizi bu bölümde paylaşabilirsiniz...
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
enver1977
Vosdost
Kan Grubu: 0 Rh +

Araç Satış Devir İşlemleri

Mesaj #1 gönderen enver1977 » Sal Eyl 20, 2011 11:43 pm

MERHABA ARKADAŞLAR SİZLERE BİR SORUM OLACAK.YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM
20.07.2011 tarihinde aracımı bir galariden aldım ve satış sözleşmesi yaptık 31.07.2011'de noter satışı verecegini söyledi.bende güvendim.
aracın parasını verdim sözleşmeye engeç 31.07'de satışı verilecektir yazdı ama bir türlü vekalet alıp bana satışı yapamıyorlar.2 ay oldu acaba sözleşmeye dayanarak aracı geri verme hakkım varmı.yada satışı alabilmek için yasal olarak nasıl bir yaptırım uygulayabilirim

vosvosserdar
Vosdost

Cvp: Araç Satış Devir İşlemleri

Mesaj #2 gönderen vosvosserdar » Çrş Eyl 21, 2011 9:00 am

öncelikle hoşgeldin.ilk mesajın bu olduğuna göre sıkıntıdasın.bildiğim kadarıyla noter dışında hiçbir satış sözleşmesi geçerli değildir.hak talep edemezsiniz.ancak mahkemelik olursanız da bu sözleşmeye itibar ederler ve haklı çıkabilirsiniz.araç sahibi galerici değilmiş.siz araç sahibiyle görüşün.araç satışına engel bir durum var ki satış vermiyorlar.yoksa sizin yaşadığınız eşi az bulunur cinsten.genelde tam tersi yaşanır.
vosvosta her türlü yardıma hazırım.msn ve telefonla ulaşabilirsiniz.

ResimResim
enver1977
Vosdost
Kan Grubu: 0 Rh +

Cvp: Araç Satış Devir İşlemleri

Mesaj #3 gönderen enver1977 » Çrş Eyl 21, 2011 1:20 pm

teşekkür ederim.
Kullanıcı avatarı
orko
Moderatör
Moderatör
Kan Grubu: B Rh +